Air Bud - Fotbalista

Bud - futbalista

Rodinný / Komedie / Drama / Sportovní

USA / Kanada, 2001, 83 min

• Viktooorka

I můj sedmiletý bratránek by po skončení Air Buda požadoval odškodnění za výplach mozku, který momentálně utrpěl. Tak proč mi to vůbec nevadí?? Věděla jsem do čeho jdu.. Chtěla jsem vidět krásného psího hrdinu, kterého, chudáka, navléknou do dresu a štulpen a který to umí s míčem lépe než polovina našeho reprezentačního týmu, kteří za to dostávají nehorázné sumy :o) No a jeho románek, z kterého vznikne to nejkrásnější herecké obsazení, stačí bláznivé Viktorce na krásné usínání :o) P.S. Závidím, že Buddy ani jednou ten míč neoslintal.. Já mám doma asi slintajícího boxera :-D(9.2.2010)

• Jara.Cimrman.jr

Mám rád fotbal i psy, kteří mne při prvním setkání nepokoušou, ale těch není mnoho. Věřím tomu, že Buddy by do mne své tesáky nezatnul a proto jsem mu ochoten fandit i v jeho směšném dresu. Kromě čutání jsem však dostal přesně tu dětskou zábavu, kterou jsem čekal, ale když i mé potomstvo ocenilo pouze sportovní výkony skákajícího čtyřnožce, tak nemohu jít přes dvě hvězdy.(20.1.2014)

• Zíza

Příběh nulový, vítězství jisté, ale ty štěňáka... :-D(9.4.2008)

• EMMY

Velmi nízkorozpočtový snímek režiséra Billa Bannermana s názvem Air Bud -Fotbalista.Film je třetím a také předposledním dílem o chytrém psovi Baddym který umí skoro všechny sporty.Herecké obsazení je vemi špatné, vše trochu pozvedl akorát hlavní hrdina Kevin Zegers (Transamerika) který se objevil i ve všech předchozích dílech a potom černošská herečka Patricia Idlette hrající služebnu v rodině ,ta se mimochodem mihla ve Scary Movie 3 kde ztvárnila roli matky Brendy Meeksové.Air Bud -Fotbalista je podle mě jen za 1 hvězdičku prostě *.(26.1.2008)

• ARI50

Ach jo fakt nevím líbí se to někomu? určitě jo ale mě to přijde dost už fakt divné.(8.9.2018)

• Kamca_

Neskutečně trapný film. Na jedničku to zdaleka nemá. 40% dávám jen kvůli krásným zvířatům, ale dějově to byla hrůza.(1.2.2014)

Jako rodinná komedie naprosto použitelné.(5.2.2008)

• Fabrinka

Povinné pozeranie s bratom na mne zanechalo určite stopu.Papierový obal od DVD už úplne zničený.Škoda,že sa už nad takéto filmy neviem pozrieť s detským nadhľadom.(22.2.2010)

Super fotbalový film, :) mám rád retrívry, jsou to velice dobří psi! a jak hrajou fotbal? to se dozvíte v tomto filmu :)(27.6.2010)

• Zdeňka

Skvělý film, ale jen pro děti, pro ostatní je film jaksi primitivní. Kopie Beethovena? Ano!(26.6.2008)

• Mr.Floyd

V poradí týchto buddyovských fimov už strácam prehľad, ale to nič nemení na fakte, že to tvorci poriadne preháňajú. Nepochybujem, že film má v televíznej prípadne video rovine slušný úspech a zisk je takmer istý. Nie som už dieťa a preto mi tento film nedokáže nič povedať, nepobaví ma, nič ma nenaučí a celkovo je o ničom. Hviezdička za zameranie výlučne pre detského diváka.(8.4.2008)

• Ještěřák

Epicky špatné, hihňal jsem se tomu jako idiot: seš ty filme ale mizernej!(17.3.2008)

Mě se ta komedie hrozně líbila, která vůbec nenudí.(24.9.2012)

• Scraffy

Ďalšia psia hovadina...(13.1.2018)

• pavoucek

Pěkný rodinný film, ale čekal jsem to lepší no(30.1.2008)

Krásný film o pejscich kteří umí hrát fotbal. Zazijete s nimi úžasná dobrodružství . Film nejen pro děti. Velice doporučuju.(4.8.2012)

Neskutečný film o kočce, která hraje volejbal..., přímo famózní kinematografie!!!!(18.11.2015)

• Tumbik

Jediné, co by mě zajímalo je, jak naučili toho psa (ti co cvičí psy) "hrát" s míčem, jinak celkem nic moc. 40%(10.12.2015)

• MERKATtv

Aj vďaka pokračovaniu nemám rád psy...(18.10.2017)