Beyond Justice

Luciano Sagoni

Kostýmy:

Silvio Laurenzi

• Wacoslav1

Námět určitě zajímavej, ale ta víc jak 3hodinová verze kterou jsem viděl to slušně pohřbila.40%(6.6.2014)

• LiVentura

Akční "B" se vším, co má takový film mít... bohužel stopáž trochu nudí a jednotvárné bezduché zabíjení toho moc nespraví..!(13.5.2011)

Typický televízny projekt svojej doby, ktorý by som ale v dobe dnešnej rázom odmietol.(24.4.2011)

Hodnotim pribl. 105 min. tv verziu !(28.10.2012)

Toto posunulo do priemeru hlavne ta priserna minutaz 310 minut filmu je sialeny extrem. Hlavne v strede som vyslovene zaspaval, nuda. Duccio Tessari ma tiez nevyrovnanu filmografiu . 50 %(14.7.2018)

• iXtr3m3

Jéžišmária. Síce si už nepamätám ani ň z príbehu, ale pamätám si na môj výraz v tvári, keď som si predlhé roky dozadu prečítal obsadenie. Fakt rozpačitý výraz, ktorý som nevedel ako zvládnuť. Elliot Gould bol dobrý herec, najviac sa mi s ním páčili samozrejme Ocean filmy a úplne najviac dokonca starý blockbuster Capricorn One, naproti tomu som mal Sandokana. Potom som si všimol meno Rutger Hauer, ktorého som v tej dobe uznával kvôli jeho drsňáckym úlohám a oproti tomu Omara Sharifa, čo síce bol kedysi dobrý herec, ale stále som si ho predstavoval ako dvojku nejakého šejka zo Sahary a Sandokana. No a samozrejme som dostal aj taký zlepenec v podobe samotného filmu. Žiadna sláva, dokonca ani tie mená mu moc nepomohli.(6.8.2019)