poster

Hra naslepo (TV film)

 • USA

  Blind Side

Thriller

USA, 1993, 98 min

Režie:

Geoff Murphy

Kamera:

Paul Elliott

Hudba:

Brian May

Střih:

Rick Shaine

Scénografie:

Nina Ruscio, Carey Meyer

Kostýmy:

Vicki Graef
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV filmu (6)

 • MM_Ramone
  ***

  Priemerný, americký, televízny thriller, v ktorom výborne zahral hlavnú zápornú postavu nepríjemný blonďák s drsným pohľadom Rutger Hauer. Je to presne ten typ herca, čo sa hodí na stvárnenie úloh všeliakých vyvrheľov, násilníkov či psychopatov. Jedného takého podobného si strihol aj v tomto snímku. Ako tajomný cudzinec Jake Shell začne obťažovať, vydierať a terorizovať bohatý manželský pár. Vie totiž niečo, čo chcú oni za každú cenu utajiť. ***(4.10.2011)

 • Phobia
  ****

  Obstojný thriller, který z poměrně obehraného klišé vymačkává, co se dá. Rutger Hauer je jako stvořený pro role charismatických psychopatů a právě za jeho výkon přidávám hvězdičku navíc:-). Kdyby to dopadlo opačně, než to dopadlo, hvězdička by byla zasloužená. 70%(28.11.2008)

 • Wacoslav1
  ****

  Peckovni thriller se skvelou pointou Hauer ty psychopaty proste umi tohle je ukazka jak z minimem hercu a akce udelat film postaveny jenom na fakt chvilema az neprijemny atmosfere takovyhle kousky muzu taky a kdyz jsou vkusne zpracovany jako tento tak neodmitnu(27.12.2011)

 • PetrPan2
  ***

  Scéna kdy si Rutger Hauer odepne opasek a sereže polonahou atraktivní blondýnu Rebeccu De Mornay, se mi nadlouho vryla do paměti... ach Bože, pak má ze mě vyrůst slušný člověk, když sem se v pubertě díval na takovéhle filmy :o) ...ale, jinak celkem slušný thriller.(15.7.2007)

 • Virusman666
  *****

  Rutger Hauer je Pan Herec, nemůžu jinak(28.8.2011)

 • chiara
  ****

  Dobry thriller!!! Rutger tu hraje psychopata Jacka Schella, ktory zacne vydierat a terorizovat manzelsky pár (De Mornay+Silver). Len ten konec s Rutgerovov smrtou v bazene bol trosku odveci - kludne ich mohol odstrelit a bol by pokoj :)(20.10.2006)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace