Vykosťovač

Vykosťovač

Horor / Thriller

Kanada / USA, 1998, 90 min

• DaViD´82

Když pomineme, že z Hauera někdo vykostil veškeré charisma, tak se to i dá. Celkem to uteče a dvě scény skoro i obsahují stopové množství mrazivé atmosféry.(30.7.2004)

• tron

Viem, kde chodia na tie scenáre - v ríši priemerných nočných môr. Ale kde chodia na tie názvy... Solídnejšia snímka stojaca na niekoľkých príjemne naturalistických momentoch. Rutger Hauer to nekazí.(15.12.2004)

Kostičky(19.1.2004)

• ScreamJay

No půlky tu nejsou, takže se budu držet jedné hvězdičky. Já horory píšu už hezkých pár let a tenhle nenabízí nic nového. Zpracování není vyloženě špatné, jenže na to aby se mohl vyrovnat konkurenci mu chybý o dost lepší scénář a víc napínavosti. Zkrátka televizní zábava na pozdní večery při měsíčku od které nečekáte nic jiného, než jen že vám zabije čas co zbývá k usnutí a nebo jako letmý návod pro budoucího patologa.(19.4.2004)

• Trellíno

Nic originálního, snad jen chvilkama nepříjemná atmosféra a pár opravdu chutnejch scén z pitevny a pracoviště vykostovače. Takové silnější dvě hvězdičky. 50%(19.1.2003)

• Radko

Patológ napíše na základe skutočných udalostí knihu o nikdy nepolapenom vykosťovačovi. Ten sa urazí, že spoznal sám seba a zopakuje si lekcie z anatómie na niekoľkých štatistoch. Statočný spisovateľ ale príde na to, kto je vrahom. Nuda a klišé v zbytočnom filme.(26.9.2004)

Zcela běžný film, na který narazíte často, ale Rutger Hauer mu přidal na zábavnosti více než méně.(27.2.2009)

• Campbell

Strašná blbost. Film který se pokouší být něco víc než vůbec může být. Je to škoda protože jde vidět že Hauer se snaží a kdyby režisér nebyl tak vykostěný(did you see what I did there?:-)) tak by to mohla být sice hloupá ale zábavná kravinka. Takhle to je nudná kravina která je taky naprosto k smíchu. Hlavně když se objevuje vrah nebo ty "vážné" scény s nalezením kostí je naprosto k smíchu. Škoda.(2.4.2014)

Vidím, že zde málo známý film, který já už ale znám spoustu let, ještě z VHS půjčovny. A zároveň i film trochu podceněný: 48%. A přitom už jen jeho název musí u každého zvídavého děcka i dospělého vyvolat horečnatou zvědavost (dávám v tomhle případě výjimečně přednost názvu českému) - Vykosťovač, jak sladce to zní uším ctiteli braku a kolik poučné zábavy pak takový film slibuje! A kolik konkrétních lidí bych jen já osobně viděl rád Vykosťovačem pečlivě vykostěných, pochopitelně zaživa... Občas si tak v duchu říkám, při kontaktu s nějakou hodně nepříjemnou osobou: "Ty bys, příteli, potřeboval malinko vykostit..." Och, jak sladké je oddávat se takovému něžnému a romantickému snění... Skvělý Hauer i jeho hezká policejní kolegyně, několik roztomilých vykosťovacích detailů, ale na druhou stranu banální scénář se slabým koncem, potenciál námětu i postavy Vykosťovače hodně nevyužitý a zpracování pouze ve stylu kanadského TV filmu.(13.2.2016)

Tohle mám ještě někde nahrané na vhs, ted jsem si to stáhnul a není to vůbec špatné. Vrah co po síti brutálně a pomalu vraždí své oběti. Sem tam pošle nákou tu kostičku poldům aby měli co na práci. Mrazivá atmosféra, která pěkně graduje. Slušný snímek.(20.4.2013)

• Martin741

Aj ked uznam, ze scenar je vykosteny od vsetkych zaujimavych momentov, stale ide o srajdu bez amosfery a len s podpriemernou reziou Mario Azzopardiho. 5 %(8.5.2013)

Standartní thriller,které jsou vyráběny jak na běžícím pásu.Víte co od nich čekat a co zase ne.(19.1.2003)

• Grafito

Céčkový odvar béčkových Vražd podle Jidáše.. resp. áčkových Sedm..(4.1.2007)

• danny_21

Ve výsledku typický, mírně podprůměrný produkt televizní sausage machine. Známá tvář pana Rutgera, kdysi dávno mého Vlámského oblíbence z toho udělala jakž takž koukatelnou záležitost i když za vlastní zápletku by si scénarista zasloužil vykostit - 45 %(11.12.2012)

• Kathien°

Chvilku na blití, ale i hezký kostičky. :)(24.7.2007)

Běžná detektivka na nedělní podvečer ...(28.10.2014)

Malo to dobru atmosferu, neviem preco sa vam to nepacilo, je to dobry thriller.(8.10.2006)