Další, prosím

Velká Británie, 1990, 5 min

Režie:

Barry Purves

Scénář:

William Shakespeare (divadelní hra)

Černé divadlo a pan William Shakespeare jako žadatel o roli. Hudba je od The Korgis a Goldfrapp. (mr.filo)

Cappuccino

Na rovinu priznávam, že netuším, co tím chtěl básnik říci. Ale inak celkom zaujímavé, bábkové predstavenie s podmanivou skladbou v pozadí. ()

italka63

Tvorba Shakespeara představená v animaci jím samotným na divadle. Zajímavé, ale pointa mi až tak originální nepřišla:-) ()

Aleee89

Sám Shakespeare předehrávající své hry, výborný nápad. Producent, který se neustále zákeřně směje a volá "next" je taky super, přesto mě film až tak nevzal a nenadchnul. Hodnotím tedy spíše nápad. ()

raffspIn

Nechpápu včem je toto tak oslňující. Prosím o osvětlení. Předpokládám, že to jsou parafráze na nejznámější divadlení hry v historii, které já neznám. ()

mr.filo

Černé divadlo a Shakespeare jako žadatel o roli. Budu si muset něco přečíst, poznal jsem bídnou polovinu jeho her. Hudba od The Korgis a Goldfrapp. ()

kostej_

Kompletní dílo Williama Shakespeara vměstnané do pěti minut a geniálně přehrané mistrem samotným. Barry Purves získal za tento krátkometrážní film cenu za nejlepší debut na festivalu v Hirošimě. ()