Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Detektív Boyd (Cole Hauser) sa nedokáže zmieriť so smrťou svojej dcéry, preto sa pustí do pátrania po sériovom vrahovi, ktorý vraždí podľa brutálneho kmeňového rituálu známeho ako Muti. Jediný, kto môže Boydovi pomôcť, je profesor Mackles (Morgan Freeman), antropológ ukrývajúci nevysloviteľné tajomstvo. (Arsenal83)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (18)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

George Gallo není úplný patlal a na svém kontě má minimálně dva filmy, kdy jeden byl velmi dobrý a druhý přinejlepším průměrný. Taky má ale na svědomí zvěrstva typu Vanquish a k tomu má Rituální zabiják bohužel mnohem blíž než k jeho lepším kouskům. The Ritual killer není ničím víc než podprůměrnou detektivkou, která nemá čím překvapit ani zatvrzelé sledovače “detektivek” na Primě. Dvě známa jména v obsazení ani jakož zvrat ke konci to nijak nevytrhnou a konkrétně u Freemana mě jeho přítomnost v podobném filmu už poněkolikáté docela překvapila…30% ()

Daiker 

všechny recenze uživatele

Pokud máte rádi Morgana Freemana jako já, tak si to určitě nepouštějte. Je to něco podobného jako u posledních filmů s Brusem Willisem. Film je špatný se vším všudy. Prostě sračka, která se nehodí k jménu hlavního herce. Je škoda, že tito oblíbení herci z 90 let točí ke konci kariéry takové hrůzy. Film má divný střih, herci a komparz jsou amatéři a byla to spíš parodie typu SYFY. Nemá to žádnou atmosféru... ()

Reklama

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Nějaký africký šaman chodí po světě a zabíjí lidi z jejich částí těl  dělá nějaké lektvary, které pak dává bohatému chlápkovi  co si za to zaplatil. Tenhle film má jediné plus a to je to , že tolik zabitých policajtů nejspíše nikde jinde neuvidíte zároveň je to i mínus jelikož umírají tak debilním způsobem až je to smutné to neřeším policajty co nedokážou ze vzdálenosti zhruba 5  metrů ho trefit. Na konci jde vidět, že to nebavilo ani režiséra tak nahodil možný plot twist s druhým pachatelem, aby ten plot twist vzápětí pohřbil ani nevím k čemu to vůbec bylo .  20 procent za námět. ()

vegetol.mp 

všechny recenze uživatele

Freemanovi už dávno dolšo, že když je vám 85 let, opravdu si nemůžete dovolit, až si na vás velký filmový studia, který už jsou schopný produkovat jen remaky, rebooty a komiksový sračky, vzpomenou. A tak bere na starý kolena každou obstojnou finanční nabídku, aby vydělal nějaký slušný prachy na pohřeb, než to s ním sekne. Ale jinak jde o vcelku divácky příjemnej film, s totálně odfláknutým scénářem, na kterým se podílelo šest lidí. Jako rozhodně to není dobrej film, ale jako oddychová kravina, když chce člověk vypnout, je to ideální. Pokud něco stojí za zmínku, pak strašnej výkon Petra Stormare, kterej si za rámeček nedá. 50 % ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Cosi jako šaman páchá rituální vraždy, které si u něj objednávají mocní a bohatí tohoto světa. Proč? No samozřejmě proto, aby byli ještě mocnější a bohatší. Nicméně je tu policista s traumaten a profesor africké kultury, kteří se řádění krvelačného čaroděje postaví. Jo, je to přesně tak blbé, jak to vypadá. Už úvodní hra na honěnou, ve které italská policie pronásleduje záporáka, dává tušit, jakými kvalitami bude film oplývat a Freeman, který vzápětí svým studentům zahlásí, že hranice mezi rozumem a šílenstvím je tenká, to jen potvrzuje. Nemá to logiku, nemá to napětí a, nemá to akci a působí to lacině. A ani herecky se to nepovedlo. Hauser je oteklá k nepoznání, Freeman hraje v posledních letech pořád to samé a to, co předvedl Stormare, se dá vysvětlit snad jen prezidentskou virózou. Je to prostě fakt špatné, ale snad právě kvůli tomu se to dá celkem v pohodě přežít. 30% ()

Galerie (14)

Zajímavosti (1)

  • Natáčanie sa začalo v auguste 2021 v Jacksone v štáte Mississippi. Dodatočné natáčanie prebiehalo v Ríme, Taliansko. (Arsenal83)

Reklama

Reklama