poster

Bombay Boys

Komedie / Drama

Indie, 1998, 105 min

Režie:

Kaizad Gustad

Scénář:

Kaizad Gustad
  • toma.baza
    ****

    Kris z New Yorku, Ricardo z Austrálie a Zeres z Londýna. Tito tři se setkají na letišti v Bombaji, kam všichni přiletí, aby poprvé navštívili vlast svých předků. Každý z nich má před sebou svůj cíl: Kris chce hrát v Bollywoodském film, ale z producenta se vyklube gangster, který chce vyprat špinavé peníze, Ricardo najít svého bratra, který se kdesi ztratil, a Zeres, aby našel svoji pravou lásku.(27.7.2006)

  • - Aby bylo možné nějakým způsobem vůbec začít uvažovat o realizaci snímku, svého režijního debutu, rozhodl se jeho tvůrce, Kaizad Gustrad (Jackpot (2013)), pro sběr malých peněžních částek od svých přátel, rodiny a bankovních ústavů. Jen tvorba samotného scénáře zabrala Gustadovi víc jak osm měsíců. Natáčení samotného snímku pak zabralo nad 48 natáčecích dnů. Než se ovšem snímku dostalo v roce 1998 řádné komerční distribuce, uplynuly od zahájení výrobní fáze čtyři dlouhé roky. (Conspi)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace