Severní Atlantik, pobřeží Grónska. Právě tady, v hlubokých vodách ledového oceánu, leží obrovské zásoby černého zlata a nad nimi se tyčí největší ropná plošina světa. Při vrtání dojde k otevření pukliny, pod níž je ukryt druhý „zrcadlový“ oceán, existující pod tím naším už miliony let. Když začne mořskou vodu otravovat dusivá ropa, vyděšení tvorové se ženou k hladině. S prvními barely vzácné tekutiny se otevřel svět prehistorických zabijáků. A ten největší začal právě útočit! (Magic Box)

Djkoma odpad!

Velmi špatný vtip. 99% filmu je naprostá slátanina a to 1%, stojí za shlédnutí. Bohužel to jsou úvodní titulky, po kterých každý pro vlastní bezpečí měl přepnout program. Lituji lidí, co tak neudělají a i já sám jsem v o půl 2 ráno hledal svojí pistoli se stříbrnými náboji(jistota je jistota). Nazval bych tento film ne megalodonem, ale megashitem. Třeba by se někdo na to chytil a neodolal. ()

Tom Riddle odpad!

Jeden z mých nejstrašnějších filmových zážitků. Riziko spoileru, ale to je u tohohle stejně fuk. Hodinu a dvacet minut tam lidi sedí a koukají na monitory, a devět deset minut před koncem řeknou něco jako: Co to je??? Megalodon!!!!! Neeeeeeeeeee. Žralok to tam rozseká, a je konec. Jen málo horších filmů existuje. ()

monolog

asi se na ten film podívám ještě jednou, jestli ho vůbec budou dávat. proč? ne, nejsem masochista ani sebevrah, ale jak píše Djkoma, nejlepší část jsou úvodní titulky a ty jsem neviděl! Vlastně jsem ani neviděl konec, protože si ho docela dobře dokážu představit sám. Pseudoekologický kecy skrze celej film mě štvaly, herci taky, děj ještě mnohem víc. Jak píše wopi, jediná celkem pěkná a zábavná věc byly ty nový druhy v jeskyni. Jenže tím to skončilo Jinak to byla totální slátanina a jen tak mimochodem, když dělali průzkum, jestli se vůbec oplatí postavit tu plošinu, jak mohli přehlídnout tu obrovskou jeskyni plnou všech možných potvor a jednoho nasranýho pravěkýho žraloka? Pokud to bylo vysvětlený ve filmu, omlouvám se, ale po hodině hloupýho děje jsem ten film prostě přepnul na ten lacinej eroťák na markíze, kde jsem se neuvěřitelně bavil inteligencí filmu, kde jde jen o jedno - vzrušit mladý nedospělý klučíky, protože jinak to jsou taky sračky. Jo ještě něco, viděli jste film Deep star six? Přišlo mi to tomu snímku dějově strašlivě podobný. ()

Asia_Power

Pozor !! Oficiální text distributora obsahuje spoilery cca 75% děje "filmu" a já Vám sdělím zbylých 25% - Žralok vypadá jako z nějaký dvacet let starý hry, je neuvěřitelně k smíchu a zaručeně neudělá nic, na co si za dva dny max vzpomenete. Jo a ještě jedna důležitá informace. Posloucháte? Čtete pozorně? Ok...tak Já Vám to prozradím. Je to MRDKOVINA ()

Gilmour93

Zábavné, jako hodinu a půl trvající záběr na podměrečného cejna v hibernaci uprostřed zakaleného rybníku plného sinic. Nepřekousl nakonec to potrubí ropné věže BP u Louisiany nějaký ten protizápadně smýšlející Megalodon..? ()

Ampi

Není to tak hrozné jako Megažralok versus obří chobotnice, ale i tak je to slabé. Myslel jsem si, že jsem měl tento film už ohodnocený. Vzpomněl jsem si na něj díky novince Meg: monstrum z hlubin. Po pravdě Meg přijde jako zdařilý remake. A některé nápady jsou jakoby z Megalodon a převzaté. ()

Paldini

Tenhle film není zase tak špatný, jak by mohlo vypadat z hodnocení a komentářů, dokonce do chvíle, kdy se objevil žralok, jsem se celkem dobře bavil. Žralok ovšem všechno pokazil, je neskutečně dokonale digitálně umělý, hnus. Celkem jsem dostával záchvaty smíchu, když žralok jenom tak nevině proplouval kolem konstrukce ropné plošiny aniž by do ní narážel, avšak celá plošina se chvěla monstrózními otřesy. No a mezi postavami mi chyběl nějaký podlý záporák. Všichni byli až moc kladní, navzájem si pomáhali a spolupracovali. ()

sheen

Zasloužená jedna hvězdička? nebýt fanda žraloků tak stěží, takovou sračk* jsem snad ještě neviděl. Triky, že bych je udělal doma na koleni na 386tce (celkový dojem jako kdybych sledoval nějaké levné herní video), herci uplně mimo. Atmosféra? to jim asi moc neříkalo a do sci-fi to mělo sakra daleko. Žraločí brak. ()

Smok odpad!

Toto snáď ani nepotrebuje komentár. Priblblých filmov o žralokoch je na svete na môj vkus priveľa. ()

Okara

Spoilerový obsah filmu! Takže začínáme tradičně. Natahovaný let moderním vrtulníkem k oné plošině, při jejímž vytváření se uměli tvůrci evidentně inspirovat jen dominantou Paříže, aby nám ukázali, jak umí pěkné počítačové "efekty". Studio asi nemělo moc peněz, takže celou gigantickou stanici zautomatizovali, aby ji mohl obsluhovat půltucet lidí. Pro zajímavost, na obyčejné, malé ropné plošině obvykle pracuje cca 230 lidí. Nevadí. Nikdo nikoho pochopitelně nikdy neviděl, takže začíná představování, které má být asi jakýmsi psychologickým vyprofilováním protagonistů. No ve zkratce tam je pár úchylnejch prasat, který slintaj na dvěma děvkami. Začneme naprosto zbytečnými rozhovory, třeba o znečišťování životního prostředí. Pak je náhodnej otřes následovanej výkřikem "Co se proboha děje?!?" a jde se na kutě. Ráno nastoupíme do kabiny 2x3x2 metry a sestoupíme 23 metrů hluboko. Blonďatá (!) nositelka chromozomu XX si pak vzpomene, že má vlastně klaustrofobii a chytne záchvat. Nevadí, dáme novinářce pořádně nafetovat NO2 a jedem dál. Uděláme jů a jde se zase spát. No nebyla by to normální noc, máme tu druhý otřes! To dá rozum, uprostřed noci nasedneme s klaustrofobičkou do supr čupr kabinky a razíme dolů to hned mrknout. Jéje, něco se šprajclo v rouře. Chvilka napětí.....a je to jen ryba, dobrý. Asi to ale není obyčejná ryba, už tu je smrtelný křik a stříkají hektolitry krve. Bože, co to bylo?! Nevadí, první oběť jedeme nahoru zapít džusíkem. Pokecáme o tom, že pod námi se dost pravděpodobně prohánějí dinosauři. Nějakej týpek na nás udělá bubu a s ponorkou si to odjede někam do hlubin. Sám. S ponorkou. Mezi dinosaury. Na stanici je mezitím vyhlášen bod šest! Asi to je blbý, protože všude blikají světýlka. Červený světýlka. Jéje, vrták se propadl do nějaký díry. Statunový vrták zmizí v oceánu (!) během pěti vteřin. No a z díry se vyvalí co? No přeci miliony dinosauříků! Tak rychle nahoru! Jdeme sepsat hlášení. Bloncka mezitím hodí erotický očko po kameramanovi, což se asi nelíbí nějakýmu jinýmu troubovi, kterej na ní za to udělá bububu. Už se dlouho nemohli projevit IT machři, takže to vypadá, že nasedneme do hypervymakanýho podvodního člunu, kterej vypadá pro změnu jako TGV. Pozorujeme rozkošný dinosauříky a vlastně nevíme, kam a proč to vlastně plaveme. Nevadí, poctivě děláme jůů a jéé. Ale ne! Porouchal se sonar. A hrdina suplující Lorenza Lamase dostává blbej pocit, tak radši zase rychle nahoru! Probereme pro změnu fakt, že pod námi se asi teda fakt prohánějí nějaký prehistorický potvůrky. Tentokrát ale pardál začne striptýz, no holky už jsou u něho a kalhoty už jsou skoro dole...ale ne! Další otřes. Tak to asi budeme muset zase dolů. Skoro jsme se utopili! Nevadí, tlouštík nabídne bonbon, tak se zasmějem a klesáme dál. Bonbon s heliem! Jéžiš, to je srandy. Ale ostřílenej kabrňák má zase nějakej divnej pocit. Máme něco na sonaru! Co to je? Není to velryba? Počkéj, nebude to ta...nó, tá, víš...krakatice?! Moment....anoooooo a je to tady! Napodobenina OST Čelistí už hraje a vyčkávaný okamžik konečně nadešel! Megalodon přichází na scénu a hned se pouští do jedný kocábky. Nevadí, v tý je ten knedlík a bonbóny. Ale děvka II. zůstala na dně. V pohodě, striptýzovej hrdina už má plán, tak jdem na něj. Při stoupání si zrekapitulujeme co jsme to vlastně viděli. Vousatej borec oznámí, že to byl Megalodon. "Jooo, to jsem viděl na Discovery", zahlásí knedlík II. . No nečekaně následuje otřes; to se jen žralůček drbe o ultramoderní plošinu. Rozhodne se těm nekňubům dát šanci, tak se vzdálí, aby měl film alespoň nějakou stopáž. Ti hlupáci se ale zaseknou 2,3 metru pod plošinou. No a do toho si knedlík II. zlomil nohu (jak, to se nedovídáme). Co teď? Brunetka dole začíná fňukat, že jí dochází kyslík, v kabině začíná ponorka a jedinej, kdo nemele kraviny je pozoruhodně klidný tlouštík s dvojnásobnou otevřenou zlomeninou. Mezitím se rozjíždí nervy drásající záchranná akce - kdo bude u potápky dříve? Žralok nebo vrtulník? A anó, je to vrtulník! Brunetku ovšem mezitím úspěšně likviduje Megalodon. Uhlazený stařík mezitím křičí "Nééé, Beth, nééé" a chce se hrdinsky vrhnout do rozbouřených vln, aby to Megalodonovi asi nandal v pěstním (ploutevním) souboji. No žralok měl tentokrát štěstí, starce zadrželi jeho kamarádi. Nastává panický útěk směrem k plošině. Hoši si totiž po hodině uvědomili, že tam vlastně mají vrtulník. Ovšem nebylo by to Asylum, když by nebyla pořádná vichřice s turbulencemi. A je po vrtulníčku. Pilot to asi schytal, nějak si tam podřimuje. Tak si jdeme zase zhodnotit situaci. Bloncka už začíná natahovat, takže to je asi apel k divákovi, že se chýlíme k velkému finiši. Ale nebudeme utíkat, to je nuda. Zabijeme ho! Hahaha! Začínají sentimentální momenty, vyšleme pohled ke hvězdám a jdeme na to. Vyřídit si účty s přerostlou potvůrkou jde Kapitán Zlej Pohled osobně. Velké finále. 23 metrová požírací mašina proti žluté kabince vybavené světýlkem. Strhává se honička, netřeba zmiňovat kdo koho pronásleduje. Urputný výraz prohlubuje napětí, dynamická hudba se stupňuje. Jak to je dopadne?! Tak už nás nenapínejte! Teď! Bublinko leť! Bublinky ho asi nějak opravdu paralyzovaly. Následuje chytrej nápad se k němu přichytit harpunou. A divákovi už začíná docházet, jak to asi dopadne. Ó ano, jak šlechetné sebeobětování. Bum a žralok je vejpůl. Přenesme se o tři měsíce dopředu. Bloncka s výstřihem píše vzpomínkový dopis a my vidíme, že nějakýmu prásakovi z plošiny vážně dala. Teď brázdí moře jako správná mořská vlčice. A jak se loučíme? Správně, záběr na proplouvajícího žraloka. ------- Tento komentář je pocta uživateli Brule a jeho komentáři u filmu Megažralok versus Obří chobotnice. 23% () (méně) (více)

Campbell

Stanley Issac než natočil Raptor island produkoval a zahrál si v tomhle veledíle. Tady je vidět že se ten chlápek nezapře. Ale jeho brakové filmy mě už tolikrát dostaly že je prostě boží. Tohle je další blbost, která ač nemá nejhorší příběh tak je prostě špatná. Je dobře že Megalodon se objeví až za půlkou filmu, ale co třeba ten konec? Boha jeho. Celkem mi ale bylo líto že tvůrci neudělaly třeba pokračování kde by nebyl megalodon ale nějaké jiné mořské potvory. ()

SeBig

Al Sapiněza byl hustej typek. Kvalitou to připomínalo osmou sérii red dwarf. Mělo to jen jednu světlou chvilku, pak to šlo zas do hoven. ()

Flego odpad!

Toto je urážka filmu ! Po pol hodine som rýchlovkou preletel film, aby som zbadal tú potvoru. To som nemal robiť, lebo som šiel spať ešte viacej nahnevaný. Aj na seba. ()

SOLOM.

Film Megalodon mě moc nenadchnul, přestože má několik kratičkých záblesků a světlejších chvilek, tak svou kvalitou patří k odpadním filmům. Zpracování žraloka patří mezi ty nejhorší co jsem kdy viděl. Ani výkony herců mě moc nepotěšili, ale alespoň si tu zahráli pěkné herečky. Jinak menší obavy nakonec: jak to tak vypadá, tak tvůrci uvažovali i o pokračování protože žádné zvíře nežije samo!!! A já doufám, že pokud někdy vznikne dvojka, tak bude mnohem lepší než tohle. Za pěkné záběry na prehistorické živočichy, scénu s uvízlou rybou a pěkné herečky dávám hodně slabých 30%. Znám totiž ještě mnohem horší žraločí filmy. ()

kajda.l odpad!

Dávám půl hvězdy za medůzky (alespoň vím, kde se inspiroval Cameron pro svůj Avatar:D). A jentak mimochodem žralok se poprvé objevil v padesátéprvní!!! minutě, ale to čekání stojí za to..opravdu:). ()

Tommassi3

"I ti nejzarytější ochránci přírody mi nejdřív na demonstraci vynadají a pak odjedou domů ve svém autě !! Proč bych se měl hájit před lidmi, kteří využívají plodů mé práce ?? Jestli vám mám uvěřit, prosím váš, pronásledujte mě na kole !!" ;) ()

corpsy

Ale ľudkovia, nemusíte nadávať na pokleslú filmovú zábavu, keď určite polovička z vás sleduje debilné TV programy na našich vychýrených komerčných staniciach a hlasno sa pri tom zabávate. Toto je zábava! Je to hrozný film, ale je dôkazom všeobecnosti a mnohorodosti umenia zvaného Film. Opona padá a fajnšmekri tlieskajú. ()

curunir

,,TO JE VÁŽNE ÚŽASNÉ." ,,ÁNO, NA DISCOVERY TI UTRHNÚ RUKY." __ Až tak prehnane kriticky by som tento film ako sa o ňom píše v odpadových komentároch nevidel. Ono je pravda, že tomu miestami citeľne chýba logika (z 22 člennej osádky ropnej plošiny vystupuje vo filme asi 8 ľudí, ten zvyšok ako by útok megarybičky vôbec nezaujímal a mali to celé na háku) a atmosféru to tiež bohvieakú nemá, ale to je u týchto filmov úplne bežné tak čo potom? Dokonca by som povedal, ako tu poznamenal aj Paldini, že do príchodu hlavného aktéra má film omnoho väčšie napätie ako potom. Najväčšou chybou tu je, že v druhej polovici (alebo v poslednej polhodine ak chcete) chýba ako akcii tak aj rybke väčšia dravosť a žiadne nervydrásajúce scény netreba čakať. Tie efekty nič moc, ale v žánri som videl už aj omnoho horšie, takže sú na takej priemernej úrovni. Nenudil som sa však ani chvíločku, páčilo sa mi tiež prežitie viac ako dvoch jedincov, takže tie 3* s polovičným prižmurením oka môžem kľudne dať. ()