Biohazard

Gary Randall

Kostýmy:

Greg LaVoi

• choze

Chudák Mark Singer, tohle si Dar - pán šelem a hrdina V JAKO VÍTĚZSTVÍ opravdu nezasloužil (jak vtipně poznamenal jeden z recenzentů - In space, no one can hear your career scream). Neomylným indikátorem shitovosti jsou hned na začátku filmu zrecyklované záběry z Cormanova SADORA VLÁDCE VESMÍRU - zahlédl jsem je už ve dvou filmech (tenhle je třetí) a oba byly otřesně špatné. Na téhle céčkové kopii VETŘELCE, která si může podat ruce s de Coteauovými CREEPOZOIDS není co pochválit, je to prostoduchá dementní amatéřina od začátku až do konce, jak napoví hned úvodní scéna připomínající úvodní scénu CREEPOZOIDS. Dialogy mezi Singerem a jeho robotem asi měly být jiskřivě vtipné, no nepovedlo se a ostatní dialogy se až moc vyžívají v rádoby vědecké hantýrce. Triky a masky nestojí za nic a navíc jakmile se začne něco dít, třeba monstrum na někoho zaútočí, můžete si být jistí, že to bude natočeno/sestříháno tak, že uvidíte kulový. Děs, běs, hnus a hlavně nuda.(12.3.2007)

• Campbell

Sice to nebylo zrovna nic extra ale nějak extra špatné mi to taky nepřišlo, takový laciný televizní kravina s cool příšerou. Singer není dobrý herec a to co předvádí tady je celkem k smíchu stejně jako ostatní herci kteří snad byly režisérovy kamarádi. Navíc ty kecy kteří kecaly vědátoři mi přišly strašně srandovní. Nicméně masky a loutky mi přišly podařenéa správně béčkové, a díky tomu dávám filmu 2 silnější *. Jenom se člověk musí odprostit od toho že film je prostě až moc hloupej.(25.8.2012)

• hladass

Silně nepovedená kopírka Vetřelce s Beastmastrem v hlavní roli... Nebudem si nic povídat o silně nepovedených a čistě amaterských speciálních efektech, otřesném výkonu všech zůčastněných (od herců až po režiséra) a naprosto debilním scénáři, ale zmíním věc, která mě zaujala nejvíce... Určitě to chce taky poměrně velkou dávku talentu, natočit 66-ti minutový film takovým způsobem, aby se zdál dvě hodiny dlouhý... A takového talentu má Gallo na rozdávání...(21.2.2017)

• Terva

No, nebylo to sice nic moc, ale zase na druhou stranu - dokoukal jsem to a celkem se i bavil.(4.11.2012)

• corpsy

Keďže pán herec Votrelec bol v tom čase asi vyťažený ( chystal sa na tretie pokračovanie ), museli sa tvorcovia poobzerať po inom xenomorphovi. Stal sa ním akýsi klon draka a samotného Aliena, nevyzerajúci dvakrát presvedčivo. Dostal za domácu úlohu pozrieť si prvých dvoch VOTRELCOV, aby vedel do čoho pôjde a akú majú jeho šéfovia o tom všetkom predstavu. Výsledok je presne tým, čo sa iba z takejto spolupráce mohlo vyliahnuť.(23.4.2015)

Skvělá "choreografie" akčních scén připomínající to nejhorší ze sci-fi béček padesátých let včetně legendárního zápasu Bély Lugosiho s chobotnicí. Marc Singer šplhající na skálu. Vrh kancelářským křeslem. 4½(23.9.2011)

• vitekpe

Pekna sci-fi z vesmiru, ale mou pozornost si bohuzel neudrzela. Na ukraceni dlouhe chvile ok, pro silnejsi divacky zazitek asi ne... 2+(26.10.2015)

• TERRORDROME

Ďalšia rádobyvotrelecká "pecka" z počatku 90-tych rokov. Všetko už tak nejak tradične začína zbytočnou vesmírnou bitkou vystrihnutou z filmu Sador Vládca Vesmíru a potom musí vesmírny frajer so svojim verným robotom zachrániť blbých vedcov čo stvorili mutujúci vírus ktorý sa vyvinie do podoby tradičného monštra. V prvej polovici prevláda štandardné drístanie a trocha povinnej romantiky, v tej druhej sa potom našťastie stupňujú útoky príšery. Kým je ešte malá tak vždy na niekoho skočí, ocicmá a potom zasa vypáli von oknom a keď vyrastie tak obvykle len stojí, máva klepetami a robí - "UÁÁÁ-UÁÁÁ", z čoho sa nepripravený divák určite pokadí. Nájde sa aj nejaká ta brutalitka ako napr. odtrhnutie hlavy, ale hodnotienie kvôli tomu závratne stúpať nebude. Nula nápadov, herecké výkony na úrovni Pinokia a ubíjajúca debilná makovosť, ale samotná kreatúra sa dá zniesť.(25.4.2013)

• Hapretor

Nope !(15.10.2016)

• PKD

Škoda,že to není TEN Dead Space.(21.5.2017)

Tak toto bola výborná sci-fi, keby som sa pozerala na filmy podľa hodnotenia, nikdy by som sa nedostala k takému snímke. Je to síce lacné, to áno, ale veľmi, veľmi zábavné.(3.11.2014)