Reklama

Reklama

Temná okna

Trailer 3

Obsahy(1)

Skupině přátel Tilly, Monice, Peterovi a Alison se přihodí autonehoda a Alison na následky zranění zemře. Její strýc konfrontuje kamarády Alison a obviní je z její smrti. Skupina odjíždí na venkovskou chatu, aby mohla sama v tichosti truchlit. Izolovaná chata zpočátku nabízí klid a pohodu ale brzo se začnou odehrávat nevysvětlitelné události a mladí lidé začnou slyšet zvukové nahrávky z nehody, které odhalují temné tajemství. Když se objeví maskovaná osoba a začne teenagery terorizovat, v sázce jsou již jejich životy. (Vertigo International)

(více)

Videa (2)

Trailer 3

Recenze (23)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Windowsy už nie sú to, čo bývali, ale z druhej strany lepšie dark windows než pedofília na dark webe. Film neprináša prekvapenie a niekto sa ho možno ani nedočká, pretože vyše polovicu deja sa tam nič nedeje. Až v poslednej tretine to má istý rozbeh a tým pádom stačilo natočiť krátkometrák. Všetky ženy tam strašne fakujú, ale žiaľ len verbálne, takže aj tu pre mnohých bude sklamanie. ()

Astaroth12 

všechny recenze uživatele

Film, že je neoriginálny a plný klišé, tak na to musí prísť aj nehorororý fanúšik a potom čo môže povedať, ten hororový. Totálne zbytočný film bez nápadu, bez aspoň svižného deja či dramatických momentov. Fakt netuším , načo mal niekto potrebu stvoriť takúto predvídateľnú, hlúpu a nezáživnú vecičku, ktorá svojou obyčajnosťou ma po chvíli začala vytáčať. Keby som bol na tom v kine, tak to by bol prvý film, ktorý by som tam nedopozeral a aj celkom nechapem, ako sa to mohlo stať, že tento brak sa tam ocitol. Na odpad to nie je, ale ani na 2*, tak len silná 1*, viac to už komentovať nemienim. ()

Reklama

Adramelech odpad!

všechny recenze uživatele

Okna jsou temná, ale obrazovka je jenom poněkud zšeřelá, takže většinou je vidět, co se ve filmu děje, což je vůči divákům velmi vstřícné. Jinak ale nemám, co bych tam pochválil. Děj se vleče a teprve ke konci se trochu rozjede, scénář postrádá invenci a originalitu. Tuctový film určený k jednomu shlédnutí a rychlému zapomenutí. ()

pornogrind 

všechny recenze uživatele

Většinu 80minutové stopáže se ve filmu nic převratnýho a zásadního neděje. O nějaký hororový atmosféře a napětí si divák může nechat jen zdát. Trocha vzruchu přichází až se závěrečnými minutami ale o nějaké dechberoucí akci či krvavým finále však nemůže být ani řeč. Zápletka filmu je neoriginální a hlavně průhledná. To proč se vše děje a kdo vše dělá musí být snad každýmu jasný hned od začátku. Slabší 2hvězdy ()

Daiker 

všechny recenze uživatele

No zas taková hrůza to nebyla.... Klasický průměrný příběh home invasion s divnými neherci. Jede se v klasickém režimu.... Smrt mezi přáteli, odlehlé místo a tajemný neznámý co terorizuje. Co musím pochválit, tak to je maska útočníka a jeho lesklé oči. S tím mohli lépe pracovat. Ozvučení filmu je však skvělé a asi dvakrát jsem nadskočil 🙃.... Jinak vše kazí takoví divní neherci.... ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama