Life's a Beach

• USA Bachelor Trip (více)

Sklamanie z lásky sa najlepšie lieči novou láskou. Darren Fields má tesne pred svadbou. V deň sobáša sa poháda so snúbenicou, či je naozaj tehotná. Rebecca sa cíti ponížená, je tehotná a chce sa vydať. Keď konečne stoja pred oltárom, Rebecca si uvedomí, že manželstvo s Darrenom nie je pre ňu tým najlepším riešením a ujde z obradu. Darrenovi tak zostanú dva nenávratné poukazy na medové týždne v exkluzívnom ostrovnom rezorte La St. Ritza. Darren nechce, aby vyšli navnivoč, a tak po veľkom prehováraní s ním ide na „svadobnú cestu“ jeho najlepší kamarát RJ. Darren sa v rezorte zoznámi s Isabelle, krásnou zamestnankyňou hotela. Bohužiaľ, Isabelle chodí s hotelovým manažérom a miestnym plejbojom Jean-Lucom. Napokon to však nie je až taký problém, keď Darren vysvetlí, že nie je homosexuál a RJ je len kamarát, čaká na oboch mladých mužov týždeň plný zábavy, vrátane pozvánok na preslávené pikniky... (oficiální text distributora)

buLLiTT odpad!

Neviem aký je tento film v Blu Ray (pokial taký vôbec je) ale verzia na TV JOJ stála fakt zato. Kvalita obrazu pripomínala lepší mobilný telefón z roku 2007, dabing konkuroval paródiam z YouTube a celkovým dojmom na mňa pôsobil tento film akoby ho natáčali v Rumunsku z rozpočtom 10,000 miestnej meny... Teda? - Aj keby vám išlo o život, NEPOZERAJTE! ()

Silviaxx

Ok, som za každú srandu a aj "lacnejšia" komédia sa mi občas na bezmyšlienkový večer hodí. Ale toto pre boha? Tu končí všetka sranda. ()

Olík

Další rádoby romantika pečlivě schovaná za spoře oblečená těla běhající po pláži. Další americká kravina s nulovým smyslem a ještě menším efektem. Finanční prostředky nedopřávající ani suchého rohlíku by byli jedinou omluvou, kterou bych měl pro pány Walkena a Hauera za účinkování v něčem podobném. ()

bubblebobble odpad!

Nerád dávam odpad a snažím sa v mnohých prípadoch nájsť aspoň niečo pozitívne ale tentokrát sa tam nenašlo nič. Ani na zabitie nudy to nie je dobré. ()

Colour odpad!

Zopár prídavných mien, ktoré dokonale opisujú tento film: amatérske, slabé, trápne, nudné, mizerné vo všetkých zložkách. Keby to nepozerá zvyšok rodiny, bez milosti to vypnem po pár minútach. ()

chiara

Dlhych 10 rokov preslo od natocenia tohto filmu kym sa dostal aspon do tv. Aj ked som dlho dufal ze to bude dobra komedia, tak som zostal velmi sklamany - bola to strasna nuda !!! Radsej to nemali ani vydat, ale pekne nechat v trezore. Vo filme hraju moji oblubenci Rutger a Christopher, ale su strasne nevyuzity, velka skoda. torn666 - ten film sa natacal v roku 2000 - mal byt hotovy v roku 2001, ale studio Miracle Ent. skrachovalo, producent bol podvodnik, az nakoniec sa reziserovi podarilo v roku 2010 ho nejako dokoncit, neviem ako sa dostal do TV JOJ, lebo tusim ani na dvd este nieje. Sam Rutger Hauer o filme nehovoril dobre, este ked to natacali, tak podla neho to bol jeden velky chaos - a ked si to videl, uznas ze to bolo uplne amatarske. ()

unclejack odpad!

Neznesiteľná hlúposť - technicky sa jedná o strašne pokazený film , kamera ani nebola myslená vážne , herecké výkony vystihuje hodnotenie odpad , scenár napísal tuleň s prístupom na internet a po maratóne American Pie. Fakt , že tu hrá Christopher Walken bol pre mňa šokom , nedokážem si predstaviť prečo prijal úlohu v niečom takom. Hnus. ()

torn666

To chiara --> ako si to myslel 10 rokov ? Ved to ma byt film z roku 2010 ci ho ako pises daco s trezorom 10 rokov susily kym to pustily do kin a na"domace" video nosice ? ()