poster

Čekej nehybně

 • USA

  Lying In Wait

 • Slovensko

  Čakaj nehybne

Drama / Thriller

USA, 2001, 90 min

Hudba:

Thomas Morse

Producenti:

Daniel Grodnik

Střih:

Jonathan Cates

Kostýmy:

Pat Tonnema
(další profese)
 • alambert
  *

  V podstatě celý film jsem byl přesvědčený, že tomu dám Odpad! V posledních pěti minutách se ale tou pointou nejen vše vyjasnilo, ale taky se tím smazala spousta věcí, které mi vadily a které jsem považoval za chyby nebo nedostatky. Skoro mám pocit, že by si tak film zasloužil o něco lepší hodnocení, nicméně faktem je, že posledních pět minut prostě nevylepší ten otrávený dojem ze zbytku stopáže a vzpomínky zůstanou spíš právě na tu nudu předtím.(19.11.2013)

 • Gilmour93
  *

  Když v roce 2000 natočil D. Shone Kirkpatrick svůj první film, spoustu lidí to překvapilo. To, že to byl jeho film poslední, už nepřekvapilo nikoho.. Thriller zajímavý jako skládání mastného nádobí do myčky alespoň občas okysličí Rutger v červené helmě, jakožto pravé křídlo nizozemského paralympijského týmu v ledním hokeji trpící neschopností udržet iontové nápoje (nemyslím v ruce), nicméně třeba takový Walter Sobchak by už jistě věděl, jak tomu filutovi pomoci chodit.. Až někdy narazíte na Lying in Wait v TV, doporučuji nečekat nehybně, ale rychle přepnout na jiný program, protože někteří radikálnější z vás by to po 37. vyslovení jména "Bejbí" mohli řešit i hozeným popelníkem..(6.8.2010)

 • blackJag
  *

  Jak by dopadl ZÁKLADNÍ INSTINKT, kdyby jeho předlohu napsala Daniella Steelová a tu pro potřeby scénáře upravil a nakonec i zrežíroval (jako svou prvotinu i epitaf zároveň) D. Shone Kirkpatrick? Asi nějak takto. Už jenom nazvat jednu z hlavních postav Babee (a nevystupovat v HŘÍŠNÉM TANCI), to je vážně humus. Maník, co se neumětelsky pitvoří pod tímto vysoce sofistikovaným "označením", je špatný sám o sobě (v další kariéře již jen zaslouženě štěkal v epizodkách televizních seriálů různé kvality), ale ani Hauer nebo Madsenová nemají co hrát a označím-li jejich výkon za špatný vtip, budu k nim ještě shovívavý. Celou tu urputnou nudu rozčísne až závěrečná desetiminutovka, která ale špatný zbytek nemá šanci zachránit a celý snímek vytahuje jen na jedinou pochybnou hvězdičku. II Scénář: D. Shone Kirkpatrick. Hudba: Thomas Morse. 15%(6.8.2010)

 • NoFiction
  *

  Zajímavá hloupost s ještě zajímavější Virginii Madsenovou.(5.8.2010)

 • emma53
  *

  "Za peníze si můžeš koupit okamžik a ten okamžik Ti může změnit život, otázkou zůstává - jak?" To byla citace z filmu. V mém životě bylo zhlédnutí tohoto filmu též okamžikem a navíc zadarmo, ale můj život to absolutně neovlivnilo. Zůstávám v pohodě bez opětovného shlédnutí tohoto filmu.(4.1.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace