Skutečný Howard Spitz

The Real Howard Spitz

The Real Howard Spitz

Komedie

Kanada / Velká Británie, 1998, 102 min

Ze začátku mi hodně vadily úhly kamery a celkově divný styl režie. Ale přenesl jsem se přes to a užil jsem si poklidnou a velice vtipnou skorokonverzačku s vynikajícím Grammerem.(23.6.2012)

Je pravda, že mé hodnocení této vcelku nekomplikované, ale roztomilé komedie je dost ovlivněno účastí Kelseye Grammera, který svému neurotickému a cynickému spisovateli dodal přesně tolik neohrabaného šarmu, na který jsem u něj zvyklá, což vyniklo hlavně v konfrontaci s malou, sice na svůj věk poměrně svéráznou, ale přeci jen naivní Samanthou. A jelikož miluji Frasiera, velmi mě potěšila Kelseyeho vtipná narážka na jeho domovský, legendární sitcom.(31.10.2013)

Velmi milý filmek o neúspěšném spisovateli detektivek a jeho literární poradkyni z knihovny. Jo, je to film pro děcka i pro dospělé a je poměrně velmi vtipný. Mám prostě rád happyendy, no.(31.10.2009)