Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Detektivové Susan Alembicová a Luke Stone jedou vyšetřovat na poklidné předměstí zmizení mladé dívky Grace Gilmartinové. V pokoji Grace je spousta krve, ale jinak žádné stopy. Rozbor ukáže, že jde o kozí krev, a všichni tedy předpokládají, že by Grace mohla být naživu.Graceini rodiče, Billy Gilmartin a Jennifer Gilmartinová, přijali do svého domu věštce Calvina Morana, který tvrdí, že Grace žije, a v parku nedaleko domu označí místo, kde se mělo stát něco zlého.... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (19)

Tiiso 

všechny recenze uživatele

Nu což. Británie vidím také umí nasekat pár neoriginálních a nezáživných počinů jako jsou třeba právě Vraždy v londýně. Pokus je to nepovedený a to jsem seriálu, dal dvě šance. Hlavní detektivní dvojice nepředvádí nic originálního. Ze svých projevů jim nevyčuhuje ani špetka charisma. Ztvárnění je ostudně podprůměrné (když uvážím televizní atmosféru Midsomeru), příběhy v obou dílech slabé a druhý byl až moc překombinovaný. Neobjektivně přisuzuji dvě hvězdy kvůli lásce k anglii, kterou chovám. Nic víc není co psát. ()

Phobia 

všechny recenze uživatele

Možná je ukvapené hodnotit seriál po shlédnutí prvního dílu... a to ještě necelého, protože jsem se u něj prostě a jednoduše nudila. Nicméně druhou šanci "Vraždám v Londýně" na 99,9% nedám, tak okomentuju přinejmenším to málo, co jsem odzívala. Pomineme "originalitu" zápletky, všechny kriminálky se točí kolem toho samého: nezvěstných osob, okradených osob, zavražděných osob. Tím nejdůležitějším, co diváky opakovaně přitáhne k TV obrazovkám, jsou tedy vyšetřovatelé - charismatické osoby, jakým budeme držet palce. V tomto ohledu britský seriál zklamal na celé čáře, ženská zcela fádní až nesympatická, její mužský kolega mě odpudil v okamžiku, kdy poprvé otevřel klapačku a vypustil z ní snůšku pseudofilozofických, snobských blábolů. Otravným jsem rovněž shledala občasný "moderní" zběsilý střih. Jedna hvězdička by asi byla zbytečně příkrá, druhou však dávám jedině z nejistoty, zda se seriál časem nezvedne (nemám chuť to zjišťovat). 30% ()

Reklama

SFalconJ 

všechny recenze uživatele

Ashley Pearce, režisér, který má prsty v počinech, jako Hercule Poirot, Dalziel a Pascoe, Zvláštní oddělení nebo Afterlife, mne ani tentokrát nezklamal. Pro mne velice odvážná volba, jenž padla na Krise Marshalla, vyšla velmi dobře a Marshall, kterého známe především z komediálních seriálů, jako Moje Rodina, předvádí dobrý výkon a český dabing oproti originálu není vůbec špatný. Jsem trochu zaskočen hodnocením zde, vzhledem k tomu, že na iMDB mají Vraždy v Londýně 7.1/10 ! ()

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Vtipná detektivka se svižným tempem a taky s dost výraznými prvky komedie. Viděl jsem jen první sérii, a ta na mě působí naprosto kladně. Sice to oproti jiným anglickým krimi sériím nemá takovou atmosféru, ale mě se tenhle sériál líbí i díky Krisu Marshallovi, který tady už není za vola ze skvělého seriálu Moje rodina. Prostě do detektivek to přináší zase něco nového, samozřejmě i tahle řada má svých pár slabin ale na mě působí naprosto pozitivně. Jen jedna věc se mi nelíbí - malý počet epizod. ()

jacksax 

všechny recenze uživatele

První díl tak 2-3 stár, počkám na další díl, než budu doopravdy hodnotit. Zatím nic moc - z britských kriminálek zatím to nejhorší Tak jsem teda zkoukl další díl a dám přednost těm 2*. Odpad to není, ale jako britská krimi to je bída. Občas jsm ese doma na sebe útrpně dívali, občas to bylo přímo to co se tu popisuje jako WTF ( pokud jsem to dobře pochopil). Po Midsomer Murders a Lewis je to fakt odpor. Kdyby to dávali mo Kriminálkách LA nebo Vegas nebo co všechno, udělali by líp. Ale když už někdo odsouhlasí takový český název (popravit okamžitě) tak co s tím ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama