• jacksax

První díl tak 2-3 stár, počkám na další díl, než budu doopravdy hodnotit. Zatím nic moc - z britských kriminálek zatím to nejhorší Tak jsem teda zkoukl další díl a dám přednost těm 2*. Odpad to není, ale jako britská krimi to je bída. Občas jsm ese doma na sebe útrpně dívali, občas to bylo přímo to co se tu popisuje jako WTF ( pokud jsem to dobře pochopil). Po Midsomer Murders a Lewis je to fakt odpor. Kdyby to dávali mo Kriminálkách LA nebo Vegas nebo co všechno, udělali by líp. Ale když už někdo odsouhlasí takový český název (popravit okamžitě) tak co s tím(7.2.2010)

Ashley Pearce, režisér, který má prsty v počinech, jako Hercule Poirot, Dalziel a Pascoe, Zvláštní oddělení nebo Afterlife, mne ani tentokrát nezklamal. Pro mne velice odvážná volba, jenž padla na Krise Marshalla, vyšla velmi dobře a Marshall, kterého známe především z komediálních seriálů, jako Moje Rodina, předvádí dobrý výkon a český dabing oproti originálu není vůbec špatný. Jsem trochu zaskočen hodnocením zde, vzhledem k tomu, že na iMDB mají Vraždy v Londýně 7.1/10 !(9.2.2010)

Zatím jsem viděl jen první díl a jeho začátek vypadal opravdu špatně, ale nakonec mě to docela vtáhlo a příběh, ač byl dost překombinovaný, mě zaujal a svým rozuzlením i uspokojil. Souhlasím s tím, že ta parta detektivů jsou samorostové a sympatie z nich do okolí nesrší, ale to je možná i jistá devíza oproti americkým detektivkám, kde spolu všichni mluví a podpírají se v těžkých chvílích. Prostě dokonalý až k poblití. Tady se nesnáší a jdou často i proti sobě. Suma sumárum, lehký nadprůměr.**************Druhý díl byl mnohem učesanější a téměř vymizela nevraživost mezi detektivy. Tak nevím, to, co jsem cenil nejvýše, tady už skoro chybí. Uvidíme, jak se to vyvrbí dál.**************Třetí díl byl asi nejlepší. Víc do mainstreamu zasazený a někdy po americku citově přepjatý (Mrtvá pomáhá detektivům řešit "svůj" případ? WTF?!), ale udržel moji pozornost a dal jsem mu dokonce přednost před finišem Bauera na padesátce i před hokejovým finále). A koukám, že i hodnocení pomaličku stoupá a dosává se někam, kam asi celý seriál patří. Do průměru.(15.2.2010)

• Valentin

Snaha o britskou show alá CSI? Bohužel to nevyšlo. Britové by se měli držet svých vražd ve vesničkách obklopených přírodou (Midsommer, Dalziel a Pascoe). Ty dvě hvězdy jsou za Krise Marshalla, jeho postava je dost divná, aby alespoň trochu zaujala. Jinak ubohost Primy jak nalákat diváky k televizi tím, že show přeloží jako Vraždy v Londýně je neskutečná. Co nás čeká dál? Vraždy v Cambridge? Vraždy v Manchesteru?(2.3.2010)

• ste

Viděla jsem pouze první díl, ale vím určitě, že žádný další už vidět nechci. Špatně bylo úplně všechno. Scénář, kdy jsem nevěděla, jestli to není parodie, hudba, která narušovala děj a vyrušovala diváda,kamera, která měla být nejspíš realistická, ale byla spíš natočtovská, střih, herci, prostě vše. Chtěla jsem se kouknout na nedělní kriminálku, ale čekal mě spíš horor.(7.2.2010)