Detektivové Susan Alembicová a Luke Stone jedou vyšetřovat na poklidné předměstí zmizení mladé dívky Grace Gilmartinové. V pokoji Grace je spousta krve, ale jinak žádné stopy. Rozbor ukáže, že jde o kozí krev, a všichni tedy předpokládají, že by Grace mohla být naživu.Graceini rodiče, Billy Gilmartin a Jennifer Gilmartinová, přijali do svého domu věštce Calvina Morana, který tvrdí, že Grace žije, a v parku nedaleko domu označí místo, kde se mělo stát něco zlého.... (oficiální text distributora)

Valentin

Snaha o britskou show alá CSI? Bohužel to nevyšlo. Britové by se měli držet svých vražd ve vesničkách obklopených přírodou (Midsommer, Dalziel a Pascoe). Ty dvě hvězdy jsou za Krise Marshalla, jeho postava je dost divná, aby alespoň trochu zaujala. Jinak ubohost Primy jak nalákat diváky k televizi tím, že show přeloží jako Vraždy v Londýně je neskutečná. Co nás čeká dál? Vraždy v Cambridge? Vraždy v Manchesteru? ()

Phobia

Možná je ukvapené hodnotit seriál po shlédnutí prvního dílu... a to ještě necelého, protože jsem se u něj prostě a jednoduše nudila. Nicméně druhou šanci "Vraždám v Londýně" na 99,9% nedám, tak okomentuju přinejmenším to málo, co jsem odzívala. Pomineme "originalitu" zápletky, všechny kriminálky se točí kolem toho samého: nezvěstných osob, okradených osob, zavražděných osob. Tím nejdůležitějším, co diváky opakovaně přitáhne k TV obrazovkám, jsou tedy vyšetřovatelé - charismatické osoby, jakým budeme držet palce. V tomto ohledu britský seriál zklamal na celé čáře, ženská zcela fádní až nesympatická, její mužský kolega mě odpudil v okamžiku, kdy poprvé otevřel klapačku a vypustil z ní snůšku pseudofilozofických, snobských blábolů. Otravným jsem rovněž shledala občasný "moderní" zběsilý střih. Jedna hvězdička by asi byla zbytečně příkrá, druhou však dávám jedině z nejistoty, zda se seriál časem nezvedne (nemám chuť to zjišťovat). 30% ()

SFalconJ

Ashley Pearce, režisér, který má prsty v počinech, jako Hercule Poirot, Dalziel a Pascoe, Zvláštní oddělení nebo Afterlife, mne ani tentokrát nezklamal. Pro mne velice odvážná volba, jenž padla na Krise Marshalla, vyšla velmi dobře a Marshall, kterého známe především z komediálních seriálů, jako Moje Rodina, předvádí dobrý výkon a český dabing oproti originálu není vůbec špatný. Jsem trochu zaskočen hodnocením zde, vzhledem k tomu, že na iMDB mají Vraždy v Londýně 7.1/10 ! ()

filmmovier

Vtipná detektivka se svižným tempem a taky s dost výraznými prvky komedie. Viděl jsem jen první sérii, a ta na mě působí naprosto kladně. Sice to oproti jiným anglickým krimi sériím nemá takovou atmosféru, ale mě se tenhle sériál líbí i díky Krisu Marshallovi, který tady už není za vola ze skvělého seriálu Moje rodina. Prostě do detektivek to přináší zase něco nového, samozřejmě i tahle řada má svých pár slabin ale na mě působí naprosto pozitivně. Jen jedna věc se mi nelíbí - malý počet epizod. ()

jacksax

První díl tak 2-3 stár, počkám na další díl, než budu doopravdy hodnotit. Zatím nic moc - z britských kriminálek zatím to nejhorší Tak jsem teda zkoukl další díl a dám přednost těm 2*. Odpad to není, ale jako britská krimi to je bída. Občas jsm ese doma na sebe útrpně dívali, občas to bylo přímo to co se tu popisuje jako WTF ( pokud jsem to dobře pochopil). Po Midsomer Murders a Lewis je to fakt odpor. Kdyby to dávali mo Kriminálkách LA nebo Vegas nebo co všechno, udělali by líp. Ale když už někdo odsouhlasí takový český název (popravit okamžitě) tak co s tím ()