Žhář

Scorcher

Akční / Dobrodružný / Drama

USA, 2002, 87 min

• chiara

neuveritelne zly film, to sa nedalo pozerat. Preco Rutger prijal tuto ulohu my zostava zahadou, ale vlastne treba platit najomne.(3.10.2006)

Pro vsechny ty, kterym Bayuv ARMAGEDDON prisel proste az moc intelektualni a umelecky. Kazdopadne jedinecna zabava. "Her IQ is higher than your sperm count."(19.9.2014)

• Martin741

Retardovanejsi scenar asi nebol, a sakra zasa sli tvorcovia vysoko, vysoko zatali : 0 %(24.2.2019)

• Ertai

Číňani jadenými pokusy rozhýbali pacifickou ocánskoud desku a zastavit jí může jen atomovka odpálená v L.A., tolik k příběhu :) Přes silné béčkové obsazení (Hauer, G.W.Bailey, Decascos a maskot špatných filmů Rhys-Davies) se jedná jen o klasickou sbírku všech možných klišé, do kterých zapadá i podivný twist před nevyhnutelným happy-endem. Na VHS Intersonicu distribuováno jako ŽHÁŘ (s tím nelogickým obsahem, co je výše).(13.6.2011)