Reklama

Reklama

Hvězdy týmu

(seriál)
  • USA Playmakers
všechny plakáty
Krimi / Drama / Sportovní
USA, 2003, 7 h 53 min (Minutáž: 43 min)

Tvůrci:

John Eisendrath

Kamera:

John Berrie

Hudba:

Louis Natale

Hrají:

Tony Denison, Omar Gooding, Russell Hornsby, Jason Matthew Smith, Marcello Thedford, Christopher Wiehl, Bruce Gray, Stephen Bogaert, Karen LeBlanc (více)
(další profese)

Epizody(11)

Recenze (3)

BuddyO 

všechny recenze uživatele

Velice dobrá a vzácně realistická sonda do profesionálního sportovního života. Konkrétně se jedná o příběhy amerických fotbalistů. Agresivní a nekompromisní v týmu, ale klidní mimo něj. Ne vždy to tak ale musí být, že? ()

Pajky3 

všechny recenze uživatele

Skvělý a unikátní seriál ze sportovního prostředí, který by jistě neměl uniknout žádnému sportovnímu fanouškovi. Nevadí, že americký fotbal není tím "jeho" sportem, tady nahlédne totiž trochu za oponu sportu, do zákulisní politiky, která je asi všude podobná. Seriál se místo zápasů soustředí hlavně na tým, na to jak funguje. Na to, že majitel je víc než trenér, na to, že hráči mají své problémy. Řeč přijde na násilí, na drogy, na léky na doping, na tlak který je na hráče vytvářen. Dojde i na homosexualitu či těhotenství. V podstatě vše, co vám přijde na mysl se tady může objevit. Ze seriálu jsem opravdu nadšenej, protože nabízí to, co žádný jiný. Otázkou je, opravdu tomu tak je? Opravdu je to v zákulisí sportu takovéhle? Myslím, že jako odpověď může posloužit i fakt, že po první úspěšné sérii stanice seriál zrušila kvůli tlaku NFL, že zobrazuje americký fotbal ve špatném světle. ()

Zajímavosti (2)

  • Přestože měl seriál velký úspěch a na stanici ESPN měl nejvyšší hodnoceni ze všech pořadů, dokonce více než pořad, který vysílal živé přenosy NFL, musel být po první sérii kvůli vysokému tlaku National Football League zrušen, protože prý zobrazuje americký fotbal ve špatném světle. (JohnFitzgerald)
  • V několika úvodních epizodách si lze všimnout, že Jason Matthew Smith má na dresu špatně vyspelované jméno. Jeho postava se jmenuje Olczyk a na dresu je viditelné Olcyzk. (Pajky3)

Reklama

Reklama