poster

Magic of David Copperfield: 15 Years of Magic, The (TV film)

Rodinný

USA, 1994

Scénografie:

John Shaffner
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV filmu (8)

 • becki_tu
  ****

  Film, kde David Copperfield spolu s Claudií Schiffer bilancují nad mágovou kouzelnickou kariérou. Není snad člověk, který by si při vyslovení mágova jména nevzpomněl na zmizení Sochy Svobody, vagónu Orient Expressu, letadla nebo na triky s obří cirkulárkou, levitací, hořícími kopí, odpálením starého věžáku či procházení Velkou čínskou zdí. David zkrátka umí navodit perfektní atmosféru a žasnoucímu divákovi následně předvést dokonalou iluzi.(27.7.2009)

 • frashmaker
  ****

  Tak tohle jsem viděl v roce kdy to vyšlo, tedy jako 6ti letý kluk. A mohu vám říct, že mé zážitky jsou víceméně pozitivní až na scénu, kde se nechal přeříznout cirkulárkou. Bohužel jsem si jako malý kluk myslel, že se mu z té rakve opravdu nepodařilo dostat a že je mu konec a i když poté vyběhl na pódium a bylo vidět že je celý, tak jsem kvůli tomu kouzlu pak ještě mnoho dní nezavíral oči s klidem sobě vlastním.(25.11.2009)

 • IllIlIlIIl
  ****

  D.Copperfield, modla všech kouzelníků, předvádí svá velkolepá kouzla, magii a iluzi. Jeho show je skvělou podívanou, a v jeho podání je ještě více umocněna...Lepší pořad o magii už je jen Magie kouzla zbavena.(17.12.2008)

 • ilemas
  *****

  Davida Copperfielda jsem svého času děsně žral, viděl jsem ho i naživo, miluji kouzla, ale dnes, když znám téměř všechny triky je to o ničem.(7.12.2009)

 • bari68
  ****

  Sú to síce všetko podvody ,ale určitá mysterióznosť tu proste je.(23.11.2008)

 • iKosser
  *****

  neznám lepšího kouzelníka, není hezčího klamu, než jaký nám předvádí tento "mladíček" xD(21.12.2010)

 • TommmyT
  *****

  David Copperfield je bezkonkurenční kouzelník současnosti. Jeho triky jsou tak promyšelné, že si dokáže pohrát s lidskou myslí, že mozek nechápe. Člověk jen zírá s otevřenou pusou a snaží se ochopit, marně. Ve svých kouzlech dobře pracuje i s choreografií a hudbou. Navíc je to sympaťák a vtipně laškuje s diváky. Jak je psáno nahoře, na tomto dvd jsou kouzla za jeho 15 let, takže je to jakési best of. I když se třeba některá kouzla časem prozradila jak je dělá, myslím že celkově to na profesionalitě Coperfielda nic nemění. Navíc pochopil, že ty důležité kouzla je potřeba dělat v jednom záběru, aby to pak nevypadalo jako tv trik. (Pozor: na tomto dvd, vzhledem k jeho množsví kouzel, jsou některé kouzla střihem zkrácená. Ale jen kvůli délce, že by se jich pak na dvd nevešlo tolik. Původní celá kouzla střihy nemají). Jasných pět hvězdiček.(22.8.2010)

 • vince_c
  *****

  Krásně zpracovaný rozhovor o životním díle největšího illuzionisty historie. David se odlišuje od nespočtu konkurentů tím, že svoje vystoupení umí zabalit do strhujícího a uměleckého hávu, který diváka dokáže okouzlit a hrát si s jeho emocemi.(7.2.2018)