Epizody(12)

JackStrange

Styl kresby a zpracování obecně mě neodradilo, vlastně se mi nakonec i celkem líbilo, ale chápu že někdo to bude mít obráceně. Humoru je sice málo, ale je většinou povedený, ačkoliv se nejedná o nic revolučního. Samozřejmě celé to táhne harém ženských postav, mezitím hlavní incel trio nepřínáší ke stolu prakticky nic. Ke konci jsem musel přeskočit spoustu nudných klišé záporáckých příběhů. Celkově mě to moc nepřesvědčilo, takových 45% ()

Jeoffrey

Možná jsem příliš povrchní, ale vizuální zpracování a design jednotlivých charakterů se mi tu vůbec nelíbil. Stejně tak jsem během prvních dvou dílů nenašel žádnou postavu, která by mi přišla nějak sympatická. Čekal jsem, jestli mě seriál nějak chytne, zda dokáže ze zápletky o tom, že po hlavním podprůměrném a šikanovaném hrdinovi najednou budou toužit všechny zlé holky, něco zajímavého vykřesat. Nepřesvědčilo mě to. Bylo mi jasné, že kromě hlavní hrdinky seriál představí ještě několik „zlých holčin“ a zatímco ony budou hrdinu zachraňovat z průšvihů, on bude „zachraňovat jejich duše“, až se nakonec všichni zachrání navzájem?!? Kdyby to aspoň byla legrace, stačilo by, abych se aspoň jednou za díl usmál a třeba bych vydržel i déle. Bohužel, drop po druhém díle, nehodnotím, ale víc jak na 1* by můj první dojem nebyl. ()