Aurora: Operace přerušena

Aurora: Operácia prerušená

Akční / Drama / Thriller

USA, 1995, 94 min

• ripo

Bŕŕŕŕŕŕŕ !!!! Tak toto som nemal !!! Triky, ktoré by bolo schopné spichnúť i študio Koliba . Spústa nezmyslov a chýb. Po tom, čo to zázračné americké lietadlo núdzovo pristávalo z jedného záberu s vysunutým podvozkom a potom so zasunutým ( a ešte trikrát zopakované) som znechutene telku prepol na iný kanál ....(23.4.2004)

• xaver

Jeden se nestačí divit, co všechno může někdo natočit. Ty vyděračské nápady se superzbraněmi jsou už tak zprofanované, že takové snímky může člověk poslate jenom na smetiště.(30.5.2012)

• HELLBOY-DB

Chtěl jsem ukrátit jeden večer a málem sem to nepřežil, naivně sem si myslel že by tento film za něco málo mohl stát, ale nestál!. Ty triky, kdy noční let ve stíhačce je nasnímán před černým plátnem s bílými tečkami, to je fakt síla. Ten trik fackuje do očí i slepého. A to už nepočítám ty bojové scény, taky perly. No prostě hirošimahadr.(12.3.2006)