New Orleans, exotická a nebezpečná francouzská čtvrť. Losangeleský policista Mike Bishop (Anthony Edwards) čeká v hotelu na svého partnera Keegana. Místo něj však přijdou dva místní představitelé zákona se zprávou, že Keegan je mrtev. Bishop je šokován, vždyť včera v noci se svým partnerem ještě telefonoval a dostal informace o hledaném překupníkovi drog, a proto za ním Bishop cestoval. Otřesený přítel se rozhodne zůstat v New Orleans a vypátrat pachatele této vraždy. Když jsou zanedlouho nalezeny další zohavené mrtvoly, je Bishopovi jasné, že má co do činění s bestiálním vrahem. (Warlockee)

George Stobbart

Náhodou dosť vydarený, zábavný a perfektne nahláškovaný „buddy cop“ akčák so všetkým čo k tomu patrí, resp. patrilo v 90´s – dnes už to akosi neletí. Každopádne pre fanúšikov tejto špecifickej odnože akčného žánru, alebo Henriksena, by nemalo ísť o žiadne sklamanie; tempo vysoké, akcia svieža. ()

Wacoslav1

Jako krvavy krimi to moc nefunguje Henriksen to jakztakz drzi jinak nuda k uzoufani jako nactiletej jsem se podobnymi snimky jeste bavil dnes z odstupem casu konstatuji ze tenhle konkretne je snad az na jednu dobrou gore scenu kdy najde polda srdce svyho partaka v posteli celkove o nicem cekal jsem nejakou peknou smrt v tlame krokodyla ale ta neprisla spis nic nez moc ()

Martin741

Tak a mam to za sebou. Nuda vladne vo filme, Henriksen /Terminator/ je este v pohode, ale dialogy su xmrti dlhe a nudne, rezia materska. Cakal som fajnovu akciu, ta ale neprisla, herecke vykony priemerne a o nicom. Ako teenager sa to dalo, a zral som to, dnes bieda. 25 % ()

Courtemanche

Typický béčkový thriller z dob VHS, slušný příběh, dobré herecké výkony, špetka vtipu i erotiky, v rámci možností rozhodně nadprůměrný snímek. ()

raduna01

Losangeleský policista Mike Bishop (Anthony Edwards) se dostal na stopu hledaného překupníka drog a přijíždí do New Orleansu, aby se zde setkal se svým partnerem Keeganem. Místo něj se však v hotelu objeví dva policisté s nepříjemnou zprávou, že Keegan je mrtev. Mike je brutalitou vraždy svého přítele otřesen a rozhodne se v New Orleansu zůstat a bestiálního vraha vypátrat. ()

johnsnow

Námet je cool a dvojica detektívov tiež ale tam to hasne. Mordov málo, nie sú nič extra, akcie čo by sa vošlo za necht a nie je nejak extra. a zvrat je predvídateľný jak fras. * za detektívnu dvojicu a * za tú sexicu. ()