poster

Plamen zločinu

 • USA

  Delta Heat

Akční

USA, 1992, 91 min

Režie:

Michael Fischa

Kamera:

Avraham Karpick

Producenti:

Rudy Cohen

Střih:

Robert Gordon

Scénografie:

Don Day
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • George Stobbart
  ***

  Náhodou dosť vydarený, zábavný a perfektne nahláškovaný „buddy cop“ akčák so všetkým čo k tomu patrí, resp. patrilo v 90´s – dnes už to akosi neletí. Každopádne pre fanúšikov tejto špecifickej odnože akčného žánru, alebo Henriksena, by nemalo ísť o žiadne sklamanie; tempo vysoké, akcia svieža.(7.5.2014)

 • Wacoslav1
  **

  Jako krvavy krimi to moc nefunguje Henriksen to jakztakz drzi jinak nuda k uzoufani jako nactiletej jsem se podobnymi snimky jeste bavil dnes z odstupem casu konstatuji ze tenhle konkretne je snad az na jednu dobrou gore scenu kdy najde polda srdce svyho partaka v posteli celkove o nicem cekal jsem nejakou peknou smrt v tlame krokodyla ale ta neprisla spis nic nez moc(9.4.2012)

 • Martin741
  **

  Tak a mam to za sebou. Nuda vladne vo filme, Henriksen /Terminator/ je este v pohode, ale dialogy su xmrti dlhe a nudne, rezia materska. Cakal som fajnovu akciu, ta ale neprisla, herecke vykony priemerne a o nicom. Ako teenager sa to dalo, a zral som to, dnes bieda. 25 %(9.9.2014)

 • Courtemanche
  ***

  Typický béčkový thriller z dob VHS, slušný příběh, dobré herecké výkony, špetka vtipu i erotiky, v rámci možností rozhodně nadprůměrný snímek.(5.5.2017)

 • raduna01
  **

  Losangeleský policista Mike Bishop (Anthony Edwards) se dostal na stopu hledaného překupníka drog a přijíždí do New Orleansu, aby se zde setkal se svým partnerem Keeganem. Místo něj se však v hotelu objeví dva policisté s nepříjemnou zprávou, že Keegan je mrtev. Mike je brutalitou vraždy svého přítele otřesen a rozhodne se v New Orleansu zůstat a bestiálního vraha vypátrat.(4.10.2010)