Ľudia drogového mafiánskeho bossa DiMarca pripravujú veľký obchod: nákup drog za tri milióny dolárov. Operáciu však prekazia policajti z protidrogového oddelenia a dôjde k prestrelke. DiMarcovi muži sú postrelení, iba jednému sa podarí uniknúť. Zmizne aj kufrík s troma miliónmi. Detektívi sa domnievajú, že peniaze skončili u mafiána.
Policajti Terry McCain, Frankie Hawkins a Dylan sú priatelia. Terry ide po DiMarcovi už mnoho rokov, ale zatiaľ bezvýsledne. Winnie DiMarco, syn starého Salvatora, a jeho ľudia zmocnia Dylana a neľudsky ho mučia, pretože si myslia, že zmiznuté peniaze má niekto z policajtov. Keď im Dylan nič nepovie, zastrelia ho a jeho mŕtvolu pohodia na skládke.
Onedlho prichádza o život i Frankie: keď vstúpi do svojho bytu, dôjde k výbuchu. Kolegovia vynesú už iba jeho ohorené zvyšky tela. Kapitán Devlin, Terryho nadriadený a budúci náčelník polície, dáva Terrymu tichý súhlas k zabitiu DiMarca. Ten sa ale tvárou v tvár smrti chová tak zbabelo a žobre o život, že Terry ho nedokáže zastreliť. (TV Dajto)

Wacoslav1

Možnost pro Griffitha ukázat se tu jako budoucí potencionální akční hvězda tady úplně nevyšla a dotyčný aktér nakonec, jak všichni víme skončil na béčkovém videu. Pár filmů tam má pravda lepších, než tento sice jakože kino film, ale i tak celkem výrazný akční nedodělek.25% ()

nash.

Akčně nudné a tak komicky předvídatelné béčko, že máte občas pocit, že vám oko a mozek o pár sekund předchází. Nechybí honičky, přestřelky, zrádci, smrt kamaráda, hloupí mafiáni, ještě hloupejší mafiáni, koťátko, otcovský přítel ani postelová scéna, která je tak rutinní a nasazená tak násilně, že úplně křičí "já tu být nechtěla, ale oni si nedali říct!" ()

klerik

To boli časy...Thomas mal byť "údajne" nová akčná hviezda 90-tych rokov, ale ja som už vtedy vedel, že to tak asi nebude... Nie je to (nebolo na tú dobu) zlé, beží to podľa pravidiel, akcia môže byť, Thomas hrá ceklom OK... Neoriginálny scenár a akási nenápadnosť však nedovolí, aby film utkvel dlho v pamäti. Na úrovni priemerných Seagaloviek... ()

SeBig

A já myslel, že mě už žádný akční béčko z 90tek nezaujme. Vida. Sympatický, akcička, pohodička.. ()

5150

Ve své době byl NEPORAZITELNÝ jistě slušný akční videotitul. Scénář (Griffith) je v rámci žánru ok, nijak originální, ale s řadou dějových zvratů a dostatkem akce. Griffith v hlavní roli pak schopný bijec a příjemná změna. Navíc vedlejší role obsadilo několik známých tváří. Škoda jen mála hlášek či nějakého odlehčení. // hodnocení 2,5* ()

Lacike

Snaha urobiť z Thomas Ian Griffitha ďalšieho Seagala nevyšla. Ale rozhodne za to nemôže kvalita samotného filmu. Ten pripomína mix ranných Seagaloviek jak po dejovej stránke v ktorej je Griffith za ultimatívneho drsniaka, ktorý nakopáva súperom xichty jedna radosť. A na skromný vraj 3 megový rozpočet je tu aj dosť krvavých prestreliek nejaká tá naháňačka alebo cool výbuch. Film ma trochu prekvapil vysokou dávkou brutality. Asi som už zabudol jak nekompromisné akčniaky dakedy boli. Celkovo ale jak akcia, tak dej neponúka nič výrazne naviac, čo by ohúrilo a tak nečudo, že film vo svojej dobe zapadol. No a k tomu tu je samotný Griffith. Vysoký, štíhly, vyšportovaný, ale xichtom sa hodí maximálne tak na záporáka a ani na to neoplýva nejakou veľkou dávkou charizmy. Takže film zachraňujú známe béčkové xichty vo vedľajších úlohách. Tentoraz som rád aj za ten megašokujúci zvrat v polovici filmu vďaka ktorému sa odhalí skutočný zloduch, lebo Burt Young aj keď nehrá ožrana, tak prinajlepšom pôsobí ako roztomilý dedko a to aj v scéne v ktorej sa hrá na Jokera a nechá zmiznúť pero v uchu podriadeného. Takže výsledkom je film, ktorý vo svojej dobe právom zapadol, ale v dnešnej dobe som si akčniak s poctivou akciou bez CGI vychutnal. 6/10. P.S: 25% je rovnaká krivda ako 3* pre Under Siege 2. Chlapi, to už neviete oceniť vydarený oldschool akčniak? ()

Martin741

Tak toto bol priserny prepadak, v kinach film komnplet zhorel, dlho som sa obrnil trpezlivostou, lebo distributor pise cosi v style pripad ma prekvapive pozadie - no, nedockal som sa : 6 % ()

POciSEM

Slabota. Griffithovi to slusne kope a polechta na cenichu nejednoho slavnyho herce ale ten film je takovej nemastnej,neslanej ()

Haymar

Na počátku 90. let - slušný akční video-béčko... Dnes zbytečná až trapná ptákovina se špatnými herci, špatnou choreografií, špatným scénářem i režií (vlastně ani nevím, co se mi na tom kdysi líbilo - holt časy se mění)... Dvě hvězdičky: Jednu z nostalgie, druhou za Henriksena a Earl Jonese ()

MickeyStuma

Na přelomu 80. - 90. let vznikla spousta nízkorozpočtových akčních thrillerů s bojovým uměním a tak ve videopůjčovnách bylo rozhodně z čeho vybírat. To přineslo, dnes už naprosto nepředstavitelné, množství akčních hrdinů, čímž také vznikla ohromná konkurence, což bohužel mělo pro všechny neblahý dopad. Mnohé snímky samozřejmě byly nevalné kvality, takže se ne každý okamžitě prosadil a protože se dějově takřka všechny  vezly ve stále stejné dějové šabloně, v polovině 90. let divácký zájem prostě začal upadat a bohužel to sebou stáhlo i ty, co se koncem 80. let ještě s přehledem prosadili. Viz Jean Claude Van Damme či Steven Seagal. V tomto snímku se o akčního hrdinu pokoušel Thomas Ian Griffith, který, jak je vidět, vsadil na vizáž Lorenze Lamase. A v podstatě i jako on má herecký projev a to i v bojových scénách. Námět příběhu byl už ve své době uvedení skutečně tak provařený, že by se i bez zhlédnutí filmu dal odvyprávět z paměti. To však Griffitha neodradilo, neboť je to on, kdo pro tento film scénář napsal. A jen tak mimochodem stál i za produkcí, takže jistě není náhodná účast hereckých es. Je tu Lance Henriksen, Tony Todd, v roli mafiánského bosse Burta Younga a sice v malé roli jazzmana, ale svou přítomností povznesené, Jamese Earla Jonese. každý svou postavu zahrál jak nejlépe umí, což skutečně snímek hodně povzneslo. Griffith si vybrat uměl. Režie se ujal Jon Hess, který měl za sebou nepovedené volné pokračování ekohororu ´Aligátor 2: Mutace´ (1991) a nelze tvrdit, že by se mu to tentokrát nepovedlo zase. Ba naopak. Ale jak bylo zmíněno výše, vlivem ohromné konkurence to byl i tak jen další snímek v řadě, takže nějakého úspěchu se to prostě dočkat nemohlo. Co se týče filmové akční práce, zůstal tak Thomas Ian Griffith na stejné úrovni jako jeho zřejmý vzor Lorenzo Lamas. V dnešní době to však ale jako vzpomínka na akční devadesátky funguje poměrně dobře. ()