Neporazitelný

Neporaziteľní: Neprimeraná sila

Akční

USA, 1993, 90 min

• 5150

Ve své době byl NEPORAZITELNÝ jistě slušný akční videotitul. Scénář (Griffith) je v rámci žánru ok, nijak originální, ale s řadou dějových zvratů a dostatkem akce. Griffith v hlavní roli pak schopný bijec a příjemná změna. Navíc vedlejší role obsadilo několik známých tváří. Škoda jen mála hlášek či nějakého odlehčení. // hodnocení 2,5*(23.7.2007)

To boli časy...Thomas mal byť "údajne" nová akčná hviezda 90-tych rokov, ale ja som už vtedy vedel, že to tak asi nebude... Nie je to (nebolo na tú dobu) zlé, beží to podľa pravidiel, akcia môže byť, Thomas hrá ceklom OK... Neoriginálny scenár a akási nenápadnosť však nedovolí, aby film utkvel dlho v pamäti. Na úrovni priemerných Seagaloviek...(22.11.2006)

• movie

Lehce zábavné béčko s několika nechtěně vtipnými scénkami.(7.6.2002)

Rozpočet $13miliónovTržby USA $1,152,117Tržby Celosvetovo $-(2.4.2009)

• nash.

Akčně nudné a tak komicky předvídatelné béčko, že máte občas pocit, že vám oko a mozek o pár sekund předchází. Nechybí honičky, přestřelky, zrádci, smrt kamaráda, hloupí mafiáni, ještě hloupejší mafiáni, koťátko, otcovský přítel ani postelová scéna, která je tak rutinní a nasazená tak násilně, že úplně křičí "já tu být nechtěla, ale oni si nedali říct!"(6.9.2008)