Reklama

Reklama

After: Odloučení

  • USA After Everything (více)
Trailer 4

Obsahy(1)

Hardin a Tessa žijí každý sám v odloučení. Spalující a intenzívní láska, která se zdála být nekonečná a pevná, je v troskách. Hardin utápí žal v alkoholu a díky Tessině zdrcujícím odchodu trpí blokem při psaní druhé knihy. V temných chvílích svého života se rozhodne zúčtovat s minulostí. Vydává se do Portugalska, aby našel dívku, se kterou kdysi chodil a ke které se zachoval strašně. Potřebuje dojít odpuštění a najít sám sebe. Potřebuje se vyrovnat se svými chybami, aby se pokusil svou osudovou lásku Tessu získat zpět. Bude ho chtít ale Tessa vůbec ještě vidět? A jak by takové setkání mohlo dopadnout? (Bontonfilm)

(více)

Videa (1)

Trailer 4

Recenze (6)

PandyRosalez 

všechny recenze uživatele

Já dva dny zpět: Do kina na pětku určitě nepůjdu. Já dnes: No, takže... byla jsem v kině. Prostě se to nějak sešlo a teď jsem tady a smolím tento komentář, který se asi bude vymykat zbytku názorů na tento film. Do sálu jsem šla s nulovým očekáváním a že to nejspíš budou vyhozené peníze za lístek... ale! Tenhle díl se mi snad jako jediný ze série skutečně líbil a něčím mě zaujal. Konečně to mělo nějaký příběh, kde nebyl jen s€x v každé třetí scéně, který stejně nikdy nic nevyřešil. Portugalsko naprosto krásné, takže lokace a hudba za mě rozhodně velké plus. Linka s Natalii zajímavá a popravdě, byla mi x-krát sympatičtější než Tessa. (Spoiler část.) Takže mi vůbec nevadilo, že ve filmu téměř nebyla a jen se mi potvrdilo, že v tomhle příběhu mi vadí především ona. Hardin se přes všechny ty jeho balasty konečně dopracoval k nějakému vývoji, který ho někam posunul (i když ne úplně ve všem, bohužel). Hodně se mi líbila scéna, jak Natalii vynahradil to, co jí způsobil, že jí splnil její sen (navíc s jeho honorářem si to asi mohl dovolit) a taky, jak s ní diskutoval tu knihu. Omg, takhle přesně má vypadat nějaká komunikace dvou dospělých lidí, co neřeší vše jen přes postel. No konec trochu jako z rychlíku a trochu klišé, ale asi to zase jako chápu, i když za mě... ten vztah prostě nebyl v pořádku a byla bych úplně v pohodě s koncem, že se přes Tessu přenesl, klidně po boku Natalie a nebo někoho jiného. Ti dva si souzení fakt nebyli. Už jen na přilepšenou dávám čtyři hvězdy... oproti tomu si předchozí tři díly zaslouží tak dvě a půl... ()

AgnesDee 

všechny recenze uživatele

Pět let úpěnlivých proseb a utrpení nad sledováním této šílené eskapády je konečně u konce! Pro mě. Tak nekonzistentní, random a mizernou filmovou sérii jsem snad za svůj život ještě neviděla - ano, je to dokonce horší než celá Twillight sága. Film, který tohle martírium ukončil, sledoval pouze našeho sad-boye místo ufňukané holčičky, což je za mě jedna z mnoha chyb, které se autor scénáře dopustil. Tou největší však je "vývoj" postavy Hardina, který měl v tomto filmu projít vykoupením a "pohnout se v životě dál". Místo toho ale pořád brečí, fňuká, lituje se a pak mu "pomůže" jedna promluva do duše od někoho, koho si ani neváží. Co ale jeho úžasná ex přítelkyně, která mu pořád opakuje, že šla v životě dál? No, jelikož ji v tomto filmu skoro vůbec nevidíme, tak to spíš vypadá, že si něco nalhává, ale nikam se v životě neposunula. Tak strašně bych chtěla vidět film o takové dvojici, která se nakonec rozejde, protože zjistí, že to nemá smysl. Ale to bych asi chtěla moc. ()

Tereza_T odpad!

všechny recenze uživatele

"Ahoj Hardine. To je překvapení, co ty tu děláš? Neviděli jsme se 4 roky viď... no já teď žiju tady v Portugalsku, protože jsem nemohla nastoupit na svou vysněnou univerzitu, kam už jsem byla i přijatá. Víš, po tom, co mi kvůli té naší sex tape, co si bez mého vědomí zveřejnil, sebrali stipendium. Pamatuješ? Taky se ode mne celá rodina odvrátila a já neměla nikoho, propadla jsem silným depresím víš… jediná možnost byla začít od znova v cizím městě. No tak teď tady prodávám dámičkám šaty v butiku. No ale na ničem z toho už nezáleží… na, tady jsem ti přinesla dárkový koš.... snad máš rád čokoládu. Hihi. No... a chceš se líbat?" Natalie, good job. Aggggrhr. Na Tessu máš ještě hodně daleko, ale dalo se. V srdci mám díru jako Hardin těch 25 měsíců (who counts?), sbohem After, snad ještě někdy. ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama