Reklama

Reklama

VOD (1)

Série(2) / Epizody(20)

Obsahy(1)

Ve zničené a toxické budoucnosti přebývá v obrovském podzemním silu společenství, které zabírá stovky podzemních podlaží. Muži a ženy tam žijí ve společnosti plné nařízení, o nichž věří, že je mají za úkol chránit. (Apple TV+)

Videa (2)

Trailer 3

Recenze (76)

Fr 

všechny recenze uživatele

„NEVÍME, PROČ TU JSME. NEVÍME, KDO SILO POSTAVIL. NEVÍME, PROČ JE SVĚT MIMO SILO TAKOVÝ, JAKÝ JE…“  Rozbíhá se to pozvolna. Vstřebávám informace, získávám si sympatie k postavám… Ale vono je to celkem roztahaný furt! A místy ukecaný. O sci-fi jde hlavně prostředím, jinak je to spíš detektivní drama. Ten svět je zajímavej, ale o jeho fungování se toho moc nedozvím. Vlastně se toho dozvím celkem málo, na to, jak je to dlouhý. Ale chápu, že k pochopení toho, co jsem viděl teď, budou třeba ještě další série. Každopádně jsem čekal víc.    /// -------------- POD ČAROU: ------------------------------------------------ 1.) Seriál je natočen podle třídílné knižní série Hugha Howeyho (1.Silo, 2.Turnus, 3.Prach). 2.) Filmová práva už v roce 2011 koupila společnost 20th Century Fox. Producenty byli Ridley Scott a Steve Zaillian. 3.) Thx za titule „Veronika Ageiwa“. ///                         PŘÍBĚH  ****  HUMOR  ne  AKCE  ne  NAPĚTÍ  ** ()

Litvicek 

všechny recenze uživatele

Seriál uzavřel první sérii a já seděl s otevřenou držkou a vstřebával všechny ty dojmy, protože to finále bylo.. Ale zanechme spoilerů a jdeme k hodnocení. Úvodní dvě epizody tě vtáhnou takovým způsobem, že už prostě musíš dojít až do konce - V průběhu se o silu dozvídáš víc a celé to vygraduje zmíněným finishem - A ty teď sedíš a už přemýšlíš, že skočíš o patro výš do obchoďáku a koupíš si zbylé dvě knížky, abys nemusel jak čurák rok/dva čekat na další sérii. K pětihvězdičkovému hodnocení zbývalo málo - Pár momentů bylo hloupých, pár sekvencí jsi přelítl ale ve výsledku tě celá tahle postapokalyptická bomba přeci jenom uchvátí. ()

Reklama

ADIO45 

všechny recenze uživatele

Neuvěřitelně poutavý a záhadný kousek, který nás vtahuje do fascinujícího světa postapokalyptického sci-fi. Silo nabízí skvělý mix napětí, dramatických momentů, výborného hereckého obsazení a také vyniká svým zpracováním světa, který je realistický, temný a tajemný. Příběh se postupně odhaluje a diváci jsou neustále nuceni přemýšlet, co se vlastně stalo, a co se bude dít dál. ()

ilemas 

všechny recenze uživatele

Děsně nudně zfilmovaná zajímavá leč nudně napsaná kniha, která byla 100x lepší než tento seriál. Kdyby se toho ujal Ridley Scott jak bylo původně v plánu a natočil celovečerák, snad by to bylo koukatelné. Tojle stačilo vměstnat do dvou dílů, hrozně natahavoné, každý záběr zdlouhavý, kdybych neznal knižní předlohu tak bych to vzdal hned první epizodou. V knize toho bylo daleko víc, hlavně ten závěr. Takto se to roztahá do druhé řady. ()

666Carnage 

všechny recenze uživatele

Postapokalyptické, utopické kriminální drama, podle knihy. Musím říct, že nás to chytlo. Ve středu jsme začali a dneska máme hotovo. Jediný velký špatný, co na tom vidím, je čekání na druhou sérii. Já o tom seriálu, nevěděl vlastně vůbec nic. Chtěl jsem ho vidět hlavně kvůli Rebecce Ferguson a ta nezklamala. Seriál doporučuju všema deseti. 1.serie 85% ()

Galerie (55)

Zajímavosti (1)

  • Pokud by Julie (Rebecca Ferguson) stříkala vodu na rozžhavený poklop o několika set stupních, tak by se ve skutečnosti popálila o vodu padající na ni zpět. V nádraži by se poté voda uvařila. (Dvorik)

Související novinky

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě

03.06.2023

Herečka Rebecca Ferguson (Mission: Impossible – Národ grázlů, Doktor Spánek) se rozhodně nebojí střídat žánry. Vedle akčních blockbusterů si tak střihla i hororového záporáka, nyní vede sci-fi seriál… (více)

Reklama

Reklama