Zmařená cesta (TV film)

David Huang

Kostýmy:

Julia Bartholomew
  • blackrain

Bermudský trojúhelník mě přitahuje jako magnet a nejrůznější zmíňky o něm mě nenechávají v žádném případě chladnou. Totéž se stalo i s tímto snímkem, ale raději jsem se mu měla bránit zuby nehty. Rozhodně bych byla ušetřena velké nudy. Je tu sice pár lekacích scén, ale těm jsem nevěnovala pozornost. Já jsem se chtěla bát mnohem víc. Nechápu, proč do toho Lance Henriksen šel. Holt, nikdo nejsme neomylní a každý se může někdy seknout.(12.9.2011)

• TERRORDROME

X-tá televízna chobotovina z bermudského trojuholníka. Tentoraz tvorcovia dejovo vykrádajú Horizont Udalosti aby si veľmi nedrali mozgové závity vymýšľaním vlastných nápadov. Herci blúdia tmavými chodbami lode kde občas niečo vybafne, zažívajú rôzne debilné halušky a nakoniec uvidia bandu mizerných digitálnych duchov čo vysávajú duše. Radšej keby povysávali všetky koberce na lodi!(16.7.2011)

• killerbean

Vcelku vzácne si pozriem film, ktorí nám ponúknu naše komerčné televízie v neskorých nočných hodinách. V tomto prípade som však urobil výnimku kvôli Lance Henriksenovi, ktorí si ma svojho času získal ako inkvizítor v Jame a kyvadlo /1991/. Od tv filmu som nič nečakal, a preto som ani nebol sklamaný, že vidím lacné efekty, tuctový scenár, slabučných hercov a ostatné brakové aspekty. Samozrejme sa konala aj nutne vysoká kadencia slovných spojení a viet ako - "to nieje možné" "čo to bolo?" "to je neuveriteľné" a "nikdy som nič podobné nevidel". S filmom to s pribúdajúcimi minútami išlo poriadne z kopca a koniec bol prakticky vykúpením. 15 %(22.7.2009)

• monolog

V tomto snímku mě celkem zaujala první část, kdy se opět, jako ve sto milionech jiných stejných filmů odhaluje, co se vlastně stalo a začíná se dít něco moc podivnýho. Pak už je to jen klasicky klišovitý. Ale co mě zaujalo dále je jméno jedné z hereček. Scarlett Chorvat, podržte se narozená v Bratislavě, její rodiče emigrovali do USA a ona se stala miss Hawaii. Ale už jen to jméno mě dostalo. Slovenka Scarlett a příjmením Chorvat. Tak to mě tu zaujalo asi nejvíc, což ale hádám nebylo účelem natočení snímku.(22.3.2006)

• SOLOM.

Podobných mysteriózních filmů točících se okolo Bermudského trojúhelníku jsem již viděl spousty. Tento však patří mezi jedny z nejhorších. Nejde ani tak o herecké obsazení, které nebylo zas až tak špatné, ale nekonečnou nudu jenž jsem zde prožíval. Tvůrci jaksi pozapomněli, že divák by se měl u podobných filmů alespoň trochu bát. Ty dvě-tři laciné lekačky někteří možná ani nezaregistrují, když se vše navíc odehrávalo ve tmě. Zaujal mě snad jen samotný začátek a za něj dám 3/10(11.7.2011)