poster

Zmařená cesta (TV film)

 • USA

  Lost Voyage

 • Slovensko

  Zmarená cesta

Horor / Thriller / Mysteriózní

USA, 2001, 91 min

Kamera:

Todd Barron

Scénografie:

David Huang

Kostýmy:

Julia Bartholomew
(další profese)
 • SOLOM.
  **

  Podobných mysteriózních filmů točících se okolo Bermudského trojúhelníku jsem již viděl spousty. Tento však patří mezi jedny z nejhorších. Nejde ani tak o herecké obsazení, které nebylo zas až tak špatné, ale nekonečnou nudu jenž jsem zde prožíval. Tvůrci jaksi pozapomněli, že divák by se měl u podobných filmů alespoň trochu bát. Ty dvě-tři laciné lekačky někteří možná ani nezaregistrují, když se vše navíc odehrávalo ve tmě. Zaujal mě snad jen samotný začátek a za něj dám 3/10(11.7.2011)

 • blackrain
  odpad!

  Bermudský trojúhelník mě přitahuje jako magnet a nejrůznější zmíňky o něm mě nenechávají v žádném případě chladnou. Totéž se stalo i s tímto snímkem, ale raději jsem se mu měla bránit zuby nehty. Rozhodně bych byla ušetřena velké nudy. Je tu sice pár lekacích scén, ale těm jsem nevěnovala pozornost. Já jsem se chtěla bát mnohem víc. Nechápu, proč do toho Lance Henriksen šel. Holt, nikdo nejsme neomylní a každý se může někdy seknout.(12.9.2011)

 • monolog
  *

  V tomto snímku mě celkem zaujala první část, kdy se opět, jako ve sto milionech jiných stejných filmů odhaluje, co se vlastně stalo a začíná se dít něco moc podivnýho. Pak už je to jen klasicky klišovitý. Ale co mě zaujalo dále je jméno jedné z hereček. Scarlett Chorvat, podržte se narozená v Bratislavě, její rodiče emigrovali do USA a ona se stala miss Hawaii. Ale už jen to jméno mě dostalo. Slovenka Scarlett a příjmením Chorvat. Tak to mě tu zaujalo asi nejvíc, což ale hádám nebylo účelem natočení snímku.(22.3.2006)

 • defender110
  *

  Opravdu hloupý film, nápad mohl být i dobrý, potenciál solidní, ovšem výsledek prachmizerný. Atomosféra veškerá žádná a nepomohly ani miliony blesků, ani slabá hudba. Chování postav nesmyslné, herecké výkony slabé, scénář na nic. To mi i ta hloupá Loď duchů(ta novější verze) přišla lepší než toto a to už je co říct. Pominu detaily , že kapitán dá rozkaz plně stočit kormidlo pak vypnout motory a hned jako další , držet kurs a stroje naplno vpřed. A jiné takové. Nesmysl, ale reakce zúčastněných mi nešly do hlavy a jejich smrt taky ne. Konec fimu to potuploval, už se nikomu asi nechtělo uvažovat co dál ani nic vysvětlovat a hercům hrát, tak to skrečli a ukončili. No na hlavu. A vysvětlení celého? Nikde. To je opravdu hooodně slabý film a jedna hvězda je jen za téma , protože lodní prostředí mám rád. Jinak film tak 1O%.Už nikdy.(22.7.2012)

 • TERRORDROME
  *

  X-tá televízna chobotovina z bermudského trojuholníka. Tentoraz tvorcovia dejovo vykrádajú Horizont Udalosti aby si veľmi nedrali mozgové závity vymýšľaním vlastných nápadov. Herci blúdia tmavými chodbami lode kde občas niečo vybafne, zažívajú rôzne debilné halušky a nakoniec uvidia bandu mizerných digitálnych duchov čo vysávajú duše. Radšej keby povysávali všetky koberce na lodi!(16.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace