poster

Mangler 2

 • Kanada

  Mangler 2, The

Horor

Kanada, 2002, 97 min

Komentáře uživatelů k filmu (19)

 • T2

  Rozpočet $4milióny(18.11.2009)

 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Opravdu nechápu, co tahle sračka má společného s názvem The MANGLER? Zhola nic. Jak víme, THE MANGLER je MANDL. Ve filmu z roku 1995 jsme ho viděli, ve filmu z roku 2005 jsme ho viděli alespoň z části......ale tady..... to si snad dělali srandu? Názvem Mandgler pojmenovali virus v počítači. S předlohou to nemělo nic společného, navíc otřesné herecké výkony, ty holky byly vyloženě hnusné tlamy a ke všemu nebyla vidět ani jedna vražda, takže dětem přístupno. Prostě a jasně - hrozný SHIT!(4.1.2009)

 • JAn
  odpad!

  Dobrý způsob, jak si zkazit sobotní večer.(11.6.2006)

 • bassator
  *

  První půlka filmu se ještě dala, ale ta druhá a hlavně závěr to byl totální přenesmysl - 26. 12. 2009 - 15%(31.12.2009)

 • oLí
  odpad!

  I hodina prosezená na toaletě s pořádným průjmem by byla snesitelnější než tahle krávovina. 8% [červenec 2006](6.7.2006)

 • Hadža
  odpad!

  Nestastnou nahodou jsem se dostal ke shlednuti tohoto veledila,jelikoz jsem ocekaval pokracovani Desu v pradelne(1995),tak jsem cekal do pulnoci ,posilen dvema kavami ,jak se monstrozni masiny pusti do dalsich nestastnych obeti v krvalacne mandlovne.No nevydrzel jsem to bohudik cele,ale pokus autoru o nalakani divaka na nazev opet vysel!;)(10.2.2010)

 • Nach
  odpad!

  Jeden z nejhorších hororů, které jsem kdy viděl. Má otřesné snad vše, co film může mít. Bylo mi jasné, že pokračování už tak průměrného filmu - Děs v prádelně podle povídky Stephena Kinga - nebude nějak valně dobré, ale výsledek se mnou naprosto otřásl. Film nemá s Děsem v prádelně už vůbec co dělat, a to i přes skutečnost, že se jedná o jeho volné pokračování. Děsivé záběry či lekačky zde nenajdete a pokud se schyluje k vraždě, kamera se nesmyslně otáčí úplně mimo, aby jste se snad nezalekli případné krve (které je zde stejně přemálo) či si jen domysleli, jak ona hrůzná smrt vlastně vypadá. A závěrečné rozuzlení je takovou zkaženou třešničkou na dortu, která má vyznít hororově, ale já se u ní řezal smíchy jako u nějaké béčkové komedie. Ne, takhle by horory podle mého neměly v žádném případě vypadat. A pokud někdy někde uvidím jen název Mangler 2, vyhnu se mu velkým obloukem.(25.12.2008)

 • -Bomba-
  *

  Co k tomu říct, je to prostě shit. Není žádný důvod, proč to vidět znovu, ba ani poprvé. Pořád jsem myslel, že bych tomu dal dvě hvězdičky ale najednou jsem ke konci uslyšel naprosto zprzněnou písničku Dragula od Roba Zombieho. A to neměli dělat :).(26.12.2009)

 • Nivenx
  odpad!

  Něco tak strašného se jentak nevidí.(24.6.2012)

 • Anticque
  *

  Film podle předlohy Stephena Kinga??? Podle předlohy to sice mohlo být, ale horší zpracování filmu jsem dlouho neviděl. Na to, že film je natočen v roce 2001 má horší efekty, než měli filmy v roce 1970 a podobně. I u nějaký pohádky bych se bál víc než u Manglera. Kniha mohla být dobrá, příběh o počítačovém viru, který po spuštění ovládne školní počítačoví a kamerový systém a zabijí všechny co se mu postaví do cesty, to dávalo naději na slušnou podívanou, ale nečekal jsem výsledek tohoto typu. Chápu, že to nemělo asi být natočeno jako tradiční hrozivé horrory, kde létají nohy, ruce a spousta krve, ale špetka tohohle by tu neuškodila. Jak může milovníka horrorů potěšit fakt, že ve filmu místo krve létají velké nůžky na větvě nebo co to bylo, nějaký ženský váleček na prádlo skřípne vlasy a urve jí to hlavu nebo co, žádný efekt. Žádná akce, nuda od začátku až do konce. Kdyby byl film z roku 1970, řekl bych ,, jo v pohodě, ale v roce 2001, kdy tu vládne počítačová technika, by měli přeci jen filmy obsahovat lepší efekty, lepší atmosféru, lepší hudbu a lepšího režiséra...(13.6.2006)

 • NICOX
  odpad!

  Tenhle film sem viděla asi před 2 nebo 3 lety. Ale zaryl se mi do paměti jako to naprosto nejhorší co sem kdy (doposud) viděla. Ti co tomu dali nějakou hvězdičku, tak to mohlo být jen za to, že to brali jako komedii (a vtipnejch scén tam bylo fakt hodně, ale ne úmyslně). Já se šla ale dívat na horor!!! Fakt naprostá hrůza. Ruce pryč..!! 5 %(5.7.2007)

 • lskala
  *

  Tohle je "chujovina" největší! Jedinou hvězdičku dávám za Lance Henriksena. Ikdyž se divím, do čeho je schopen se nechat obsadit... Ruce i oči pryč!!! 20% - 1*(26.12.2009)

 • bobin
  odpad!

  Už začátek Vás bude nudit, pak si uvaříte kávu,....stále se nic neděje, tak si dáte kotel. A pak ještě jeden a další. Jedině tak se tahle pomatenost dá přežít. Zoufalá tupá nuda !.(28.5.2012)

 • beso74
  odpad!

  Na mieste režiséra si po tomto filmárskom po(zlo)čine preštudujem návod ako úspešne zvládnuť základy harakiri. S jeho schopnosťou pobabrať čo sa len dá by asi bola nádej, že sa ho svet zbaví raz a navždy aj tak len úplne mizivá.(2.10.2012)

 • Raz2
  odpad!

  Měl jsem tu pochybnou čest vidět závěr tohoto "filmu" včera v hospodě. Měl jsem v sobě pěkných pár piv a i tak jsem poznal, že je to nehorázná s*ačka. Scéna, kdy hlavní hrdinka asi 3 minuty pořád někam jde, to bylo fakt moc. Banálnější dialogy jsem fakt neslyšel, autor jako kdyby opisoval z encyklopedie klišé. Jestli za tuhle práci dostal někdo zaplaceno, je to vážně ostuda. Tomu už se nešlo ani smát.(26.12.2009)

 • M+M
  odpad!

  Kristova noho!(29.5.2012)

 • Beawish

  Hele, jděte do toho. Zákeřný počítačový program napadne budovu školy. Celou. A pohled na zavirované zahradnické nůžky, invalidní vozík (pozor, nikoliv elektrický) či požární sekeru je prostě boží. To vše komentované rádobyodbornou mluvou ve stylu "přes můj kódovaný fajrvól se na mý ájsíkjů nedostane ani efbíáj" a podtržené ochotnickými výkony neherců... Tenhle film se snad ani nedá hodnotit.(2.10.2012)

 • bernau84
  odpad!

  fuj fuj fujfuj tvůrci se asi vyloženě bavili jak je vidět při titulkách... ne tak já ! hnusná hlavní hrdinka se dá přežít , absence děje nebo snad zápletky taky, odporná kamera a scénář snad taky ano... ale jak se PROBOHA může Lance Henriksen pohybovat pomocí drátů? co to je za kravinu? horor? ztuha... u toho by se snad nemohl bát nikdo!!! hnus!!! pakliže je něco odpad tak toto... nepobírám že tohle neni ani v 200 nejhorších filmů kam 100procentně patří ale plumb fiction (vcelku hloupý film ale snad se i jednou zasmějete) je na 4 místě.... PS : tohle je jediná kazeta kterou sem si koupil v originále a pak přetočil....(22.10.2009)

 • shinys
  odpad!

  Marně přemýšlím, co mně donutilo tuhle úděsnou krávovinu dokoukat do konce. Snad jsem čekal, že se konečně NĚCO stane. Nestalo!!! Konec mě teda opravdu nadzvedl, a to když to tupý hovádko režisér vykradl vetřelce a dal tam Bishopa ovládaného virem i s bílou "krví" co mu po změření teploty řeznickým nožem, cáká z pusy. Tohle opravdu neměl Lance Henriksen zapotřebí. Humus(2.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace