Une été à Saint-Tropez

Francie, 1984, 58 min

Režie:

David Hamilton

Monica Broeke

Završení Hamiltonovy filmové tvorby v podobě spíše dokumentární než filmové je pojato přesně jak jsou jeho diváci zvyklí, tedy pohledem na krásu mladých ženských těl. Mladé představitelky mají ve filmu jeden důležitý úkol, který zodpovědně plní, a to zahrát co nejvíce bezstarostný a usměvavý život, jaký může mládí poskytnout. Dívky se usmívají, sportují co by baletky, tráví spolu volný čas a tu a tam se poohlédnou za nějakým mládencem. Navzájem se mají patřičně rády a po 60 minutách zůstane v mužské hlavě vzpomínka na to jak byl v ráji. Těžko říct co takové dílo udělá se ženskými pocity. (Lord Owl)

dopitak

Ať mi někdo něco vykládá o životě v komunitě, pošlu ho za Hamiltonovou komunitou, tou nejlepší na světě. Co na tom, že tenhle pán má polovinu obrazu rozostřenou (glamour ve své andělské podobě) a ve filmu se prakticky nic neděje, chlípníkovy oči vidí stále dost. Dobré zpomalovačky, krásné probuzení se džbánem vody, vůbec ty rána jsou jak malovaný. A není tam jediný klín! Pro příznivce teens erotiky přímo povinnost! ()