Gangster

USA, 1993, 92 min

Scénografie:

Thérèse DePrez

• Rodriguez

Čím více se blížil konec filmu, tím více se snižovalo mé hodnocení. Film, který si hraje na gangsterku, ale přitom to je hloupočky natočené amatérské béčko. Scénář děravý jak prostřílený plášť, takže nevíte co děj chce říct. Herecké eskapády se vyrovnávají ulici a o scénách se střelbou ani nemluvě (tím myslím díry po kulkách v obětech a následnou krev, či jak stupidně herci padají k zemi). Hudba mizerná, takže spíše více trpíte, než si užíváte. O dabingu se zmiňovat už vůbec nebudu. A nakonec ani Lance Henriksen nemohl zachránit tento nebohý titanic, který stáhl celý projekt do kanálu. 0%(8.8.2013)

• HomeAlone

Cely film na mna posobil viac nez roztrzito , nudne a aj pri akejkolvek snahe sa nedarilo dostat film na tu spravnu cestu . O nejakych hereckych vykonoch sa ani len rozpravat neda a tak zle obsadeneho Luckyho Luciana som este nevidel . Drago sa hodi na mafiansku ulohu , aku si zahral v Untouchables , no zahrat Bossa mu neslo vobec . Henriksen cisty priemer , no a zbytok pomerne velmi nesympaticky obsadeny . Vcelku sa jedna o film , ktory nema co ponuknut , nieje ani dobre spracovany a nudi tak , ze je ho dost tazke suvisle dopozerat . Je to jednoznacne jeden z najslabsich , ak nie najslabsi gangstersky film , ktory som videl . Skoda casu(18.1.2012)

nebýt té strašlivé nehudby mohlo to být lepší. takový návrat ke starým gangsterkám. ale ten zvuk mě strašně vadil.(24.4.2013)