Joking Apart (TV seriál)

Komedie

Velká Británie, 1991, 30 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

Veľmi dobrá vec z produkcie BBC a z pera Stevena Moffata. V podstate tu opisuje svoj život a svoje rozpadávajúce sa manželstvo - až na to, že tu sa hlavná postava aj ožení aj rozvedie za jeden diel a zvyšok je poskladaný z flashbackov, ale aj z "prítomnosti". Hlavná postava je perfektná zahraná/napísaná a vedľajšie postavy sú správne uletené. Steven Moffat jednoducho vie.(26.5.2013)

Vtipné, ale příliš afektované. Zatím hodnotím jen první sérii. Nejsem si jistá jestli se díly zlepšovaly anebo jestli si na jednotlivé postavy a styl humoru člověk prostě zvykl, každopádně poslední díly mě bavily mnohem víc, zvlášť pátý.(2.9.2013)

Dvanáct epizod je přesně tolik, kolik tenhle chaotickej, afektovanej formát byl kdy schopen unést. Druhá série není o nic slabší. Kdo má rád sitcomy na bázi "na posranýho i hajzl spadne" nebo potrhlý italský/francouzský komedie, ten si zde rozhodně přijde na svý.(15.5.2018)