poster

Koma

 • USA

  Lazarus Child, The

 • Slovensko

  Kóma

Drama

USA, 2005, 105 min

 • Jamal
  **

  Film byl zbytečně moc chaotickej, zbytečně složitej, a konec předvídatelný. Ale jinak škoda, dalo by se z toho příběhu vytřískat mnohem více tajemna.(28.5.2006)

 • T2
  ***

  Rozpočet $25miliónovTržby Celosvetovo $2,764,845║ Až na ten slušný rozpočet by sa to ako slušná televízna produkcia dalo uznať k tým stráviteľnejším filmom, dej celkom upúta, snové sekvencie fajn, obsadenie ujde. /50%/(18.10.2009)

 • lennyd
  **

  Měl to být obyčejný den - děti jdou do školy, rodiče pracují, nic vyjímečného. Ale automobilová nehoda změní jejich životy navždy. Malou Frankie srazí auto, a ona upadne do těžkého kómatu. Lékaři pro rodiče nemají žádné potěšující zprávy, a víceméně se čeká, jestli čas problém sám nevyřeší. Proto se rodiče dívají po možnostech alternativní léčby, které nabízí klinika doktorky Chaseové - za pomoci hypnotických vjemů zapůsobit na osobu v kómatu, a přinutit ji k návratu do života. Ale vládě se nezdají její metody dost bezpečné, a tak chce tuto experimentální léčbu zakázat. Ale pro malou Frankie je to možná jediná šance... Samotný námět nebyl špatný, kdyby se režisér nepouštěl do zbytečných experimentů s prostřihami do minulosti nebo s "vidinami" v hypnóze. Přišlo mi, jako by se nám tu smíchaly dva filmy dohromady - jeden kapku mysteriózní (trochu jako Cela) a druhý politický (jak zlá vláda chce zavřít kliniku). Dohromady pak z toho vylezl takovej kočkopes, kterému nasadilo korunu posledních 15-20 minut, aneb jak místo superdrahé kliniky, lze dělat medicínu v jakési stodole. No nic ...(1.12.2008)

 • atrofonic
  **

  film s nepríjemnou atmosférou, ktorý za veľa nestál(18.7.2012)

 • Nepi
  ***

  Lehce nadprůměrný místy mystický film o velké snaze zachránit malou holčičku z komatu,do kterého jí dostane vážná nehoda.Ve filmu je zobrazeno,co lidi vidí a vnímají,když jsou mimo tento svět,ale pořád jsou jaksi s námi.Místy napínavý a dojemný film působí jako celek poněkud kýčovitě a nevyváženě....(20.12.2005)