Kdo s koho 2

Am Zin 2

Running Out of Time 2

Krimi / Drama / Komedie

Hong Kong, 2001, 95 min

Neviděl jsem jedničku, ale i kdyby byla skvělá, Running Out Of Time 2 je výborný film. Johnny To je vážně hračička, udělal opět spoustu nezapomenutelných scén, jako honička na kolech, orel letící městem a jeho následná sledovačka, procházka po laně mezi mrakodrapy. Obsazení je výborné, Ekin Cheng je můj oblíbenec a navíc jeho postavě kouzelníka držíte palce. Jeho soupěř detektiv, kterého hraje Ching Wan Lau je vytrvalý a překvapí občas svou inteligencí, film má hodně komediálních momentů, dobrá je i postava neschopného detektivova asistenta. Máme zde taiwanskou kočku Kelly Lin.Hudební podkres do filmu vyloženě sednul. Teším se až uvidím jedničku. Když údajně horší dvojka, je hodnocená ostatními takto. Já se tedy bavil u dvojky skvěle. Tak dodatek, viděl jsem jedničku a ta vážně zaostává v některých ohledech, kromě toho mi přijde sympatičtější Ekin Cheng, než Andy Lau, a když jednička dostala ode mě čtyři tak tady zákonitě musím zvednout hodnocení na pět, protože to bylo fakt hodně povedené, Johnnie Bravo!(3.5.2009)

Lupič kouzelník proti poldovi. Moc akce nečekejte, nevystřelí se ani jednou, jen jedna hodně podařená honička.(14.8.2006)

Pokračování Running Out Of Time sleduje podobnou linii a stejné principy jako první film. Je posílena komediální složka na úkor té psychologické, tenhle scénář už není neprůstřelný - ale přesto jde stále o výbornou a rozhodně nadprůměrnou hongkongskou zábavu. 4/5(15.3.2007)

Jednička se mi sice líbila o něco víc, ale i dvojka dobrý a i po tolika letech mě stále baví. Pěkně promyšlený scénář, super hudba, některé scény, lokace a kvalitní herecké výkony. U scének s Hui Siu-hungem jsem se i zasmála, Ekin a Lau Ching-wan zas obstarávají tu vážnější složku. Celkem fajn po dost dlouhé době omrknout a připomenout si, jak vypadali známí herci zamlada :)(1.2.2018)

• haj

Running Out of Time 2, nikoliv Full Time Killer.(18.5.2006)

• Suet Lam