Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Cestující jsou postaveni před těžké rozhodnutí a připravují se na boj. (Apple TV+)

Recenze (8)

pavcas 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Parádní, nervy drásající díl. Celej ten seriál je je od začátku vynikající, nemám slov. Už dlouho jsem neviděla něco tak napínavyho. Jsem zvědavá jak to celý skončí protože absolutně netuším, kdo za tím stojí a proč. ()

Janek 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Masakr. Ještě nejsme na konci, ale něco takhle vystavěného, napínavého tady dlouho nebylo. Je to nepředvídatelné. Prostě velké wow a chvála tvůrcům. Tohle je velký maják Apple TV. ()

Jaro_slav 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Masakr. Ještě nejsme na konci, ale něco takhle pitomýho, kde neexistující napětí supluje napínavá hudba a rozechvělá kamera opakovaně snímající scénu skrze něčí podpaží, tady dlouho nebylo. Navíc nikdo dosud nepovolal na pomoc ty hady, takže na sebe na úplném konci epizody tvorbu dramatu vzala nějaká náhodná paní z publika. ()

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Slusny napinak, ktory v zavere tlacil na pilu, co to dalo. Strach, zbabelost, odhodlanie, nervovy kolaps, hrdinstvo ku koncu bol od vynervovanych beznych ludi pochopitelny. Akurat za pouzitia doteraz nacrtnutej premisy, nova "premenna" v zaverecnej minute nedava ako "aktivacia agenta" zo zeme zmysel. Aj keby slo o "manipulaciu akciovym trhom" if you catch my drift. Ak sa stale jedna o vydieranie "nezucastnenych ludi", ktorych mate k niecomu prinutit. Tiez verzia na zemi s "nepripravenostou jednotiek", ci so synakom v luxusnom apartmane, krivala na obe nohy. Kladne hodnotim slusny nervak, zabija to vsak neskutocny logicky premet a zmienene "pozemne" hluposti. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama