poster

Zhan shen tan

 • Hong Kong

  戰神灘

 • anglický

  Beach of the War Gods

Akční / Válečný

Hong Kong, 1973, 100 min

Režie:

Jimmy Wang Yu

Scénář:

Jimmy Wang Yu

Kamera:

Yao-Hu Chiu

Producenti:

Raymond Chow
(další profese)
 • Jarsey
  ***

  Tento film prý patří k nejkrvavějším snímkům celé kung-fu éry. No, s tímto vědomím jsem se na to koukla, ale ty hektolitry krve jsem hledala marně. Zde je však, alespoň pro mě, opět plejáda mých oblíbených herců, Lung Fei opět jako padouch a Sit Hon jako sympatický bojovník s meči. Wang Yu zde má velice sympatickou postavu tajemného bojovníka, jeho charisma je zde neoddiskutovatelné, snad asi nejvíc ze všech jeho filmů.(10.11.2016)

 • kitano
  ****

  Fajnovy scenaristicko-rezisersko-herecky pocin Wanga Yu, ziarivej to hviezdy sestdesiatych rokov. Iked v dobe vzniku tohto filmu mal Wang obdobie svojej najvacsej slavy uz za sebou, uvidite ho tu v takej forme ako hadam nikdy pred tym. Jednoducho prevedena zapletka znama z Kurosavovych Siednych samurajov predstavi skupinku sympatickych patriotov, ktori si zmeraju sily s japonskymi banditmi v luxusnej 30-minutovej zaverecnej kosbe, ktora sa poctom mrtvol nebezpecne priblizuje ku krvakom od majstra Woo. Spickova, do detailov vyprplana choreografia masovych bojovych scen, unikatne spomalene zabery a krvou pokryty Wang Yu zvierajuci dva mece. Jednoduchy, no vysoko zabavny snimok. Odporucam. Viac v recenzii na blogu Heroes of the East. (8.9/10)(10.9.2008)

 • - Akční režii měli na starost Kwan Hung a Siu Bo. (Epistemolog)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace