poster

3 Nindžové - Protiúder

 • Česko

  3 nindžové vracejí úder

 • USA

  3 Ninjas Kick Back

 • Slovensko

  Traja nindžovia vracajú úder

Rodinný / Komedie / Akční

USA / Japonsko, 1994, 90 min

 • Tommassi3
  **

  "Co chcete udělat ?? Ukecat nás k smrti ??" ;) Pokud máte silný žaludek i nervy a zajímá vás, jak by zřejmě vypadal Karate Kid, kdyby se režie a scénáře ujali kámoši ze Sezamové ulice Bert a Earnie, pak se 3 Ninjas Kick Back jeví jako jednoznačná volba !! ;) Možná to zní poněkud nesmyslně, nicméně tenhle snímek se taky o žádnou smysluplnou podívanou nesnaží, když nabízí pouze krutopřísnou palbu tu geniálních, tu naprosto zhovadilých hlášek a gagů, často v tak infantilním balení, až má jeden chvílemi chuť si natáhnout přes hlavu plínky, a pak tenhle příběh má se svým scénářem na svědomí Mark Saltzman, jemuž možná právě dlouholetá práce na americké seriálové legendě Sesame Street vlezla na mozek.. Přes hodně velkou nadsázku i infantilitu táhnoucí se celým snímkem, který sází především na hlášky a docela slušně choreograficky zvládnuté "bitky", Saltzmanovi neodpustím ten ubohý finální zvrat v duchu deus ex machina, který mě nakonec irituje mnohem víc než skutečnost, že bratři Jeffreyho "Colta" v podání Maxe Elliotta Sladea zřejmě podstoupili plastickou operaci..;) Zato ten rozjuchaný soundtrack Richarda Marvina mě neskutečně bavil, o podobném si ostatní zástupci série mohou nechat jen zdát stejně jako režisér Charles T. Kanganis o nějakém potlesku na otevřené scéně..(10.6.2014)

 • T2

  Rozpočet $20miliónovTržby USA $11,798,854Tržby Celosvetovo(16.11.2008)

 • Elfias Dóže
  **

  Je to pro děti, tudíž předjímám, že mé hodnocení nemusí být relevantní, soudcem a doporučovatelem pro nerozhodnuté rodiče, zda film svým ratolestem doporučit či nedoporučit (obstarat/neobstarat, dovolit/nedovolit...), by zde mohla býti cílová skupina, je dokonce možné, že kdyby POMO zavedl pravidlo říkající, že filmy pro mládež mohou hodnotit pouhopouze uživatelé, kteří nepřesáhli např. patnáctý rok života, "3 Ninjas Kick Back" by útočil na červené čísla. I když spíše ne. :-) Každopádně já věk, do něhož chlapci (a děvčata, abych byl genderově korektní...) adorující bojová umění nekriticky přijímají filmy o nich vypravějící, jakožto o těch uměních, ne chlapcích, už dávno překonal a pod vlivem jakékoliv omamné látky, která může suplovat růžové brýle, jsem také nebyl, znalí tohoto filmu (potažmo celé "nindží" trilogie?) nad, dejme tomu, oněch patnáct let a více se tím pádem opravdu nemohou divit mému finálnímu ohodnocení. Bitky, ať sebelepší (tím neříkám, že je to případ tohoto filmu), skutečně film nedělají... 30%(1.12.2013)

 • kaylin
  *

  Trapná morální ponaučení, nudná komedie, teatrální herectví. Strašné...(26.5.2018)

 • robo7773
  odpad!

  No tak tento film nestoji za vela, uplne abstraktne dielo, nepochopim ako malí zasrani dokazu nakopat dospelych chlapov. Úplna hlupost!!! Samozrejme uplne plytky dej, spracovanie film na úrovni školky a samozrejme happy americký koniec, no jednoducho nuda a poriadna kravina, ani jednu hviezdičku si to nezasluži!!!!(26.11.2007)

 • - Max Elliott Slade (Colt) bol jediný z bratov, ktorý sa v pokračovaní objavil. Michael Treanor a Chad Power z prvého filmu boli nahradení Seanom Foxom (Rocky) a J. Evanom Bonifantom (Tum Tum). (m.a.t.o.)

 • - Napriek tomu, že dej filmu sa odohráva v Japonsku, všetky ázijské piesne na soundtracku sú kórejské. (m.a.t.o.)

 • - Snímka sa natáčala neskôr ako Traja nindžovia zasahujú (1995), no do kín sa, paradoxne, dostala skôr. (m.a.t.o.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace