Hunterovo zlato (TV seriál)

Hunter's Gold

• slovenský

Hunterovo zlato

Akční / Dobrodružný / Rodinný

Nový Zéland, 1977, 13x30 min

Tom Parkinson

Komentáře uživatelů k TV seriálu (5)

Na tenhle seriál prostě nemohu zapomenout, ani na časy, kdy jsem jej v Magionu sledoval jako malý. Proto jsem uvítal jeho uvedení po létech v televizi. Sice jsem nebyl tolik uchvácen, ale krásná příroda, charismatičtí herci a skvostný český dabing (Zahajský, Řanda, Urbánek, Andresíková, Frej) mě donutí, že nelze dát méně než čtyři hvězdičky.(22.8.2007)

..roztomilý "western" o malém chlapci a cestě, dlouhé cestě k jeho otci.(18.7.2008)

Nostalgická vzpomínka na dětství o klukovi , který se nevzdal a stále hledal svého otce !(30.4.2009)

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČST 1 = 9.1.1982 - réžia českého znenia (ČST Praha 1981) = ZDENĚK HRUŠKA (2.4.2009)(2.4.2009)

Skvostný dabing průměrného seriálu. Zvuková složka je zde vůbec jaksi na vyšší úrovni - titulní melodie seriálu je hrdinský motiv, ne nepodobný Morossově The Big Country, který hned tak nevyženete z hlavy. A Čestmíra Řandu jako neohrabaného, avšak dobrácky starosvětského kouzelníka Marvella, je radost poslouchat.(26.6.2007)