Městečko prokletých

Village of the Damned

Mesto prekliatych

Horor / Sci-Fi

USA, 1995, 99 min

John Carpenter si téma dětí, počatých při "výpadku" vědomí většiny z městečka, příjemně užil. Atmosféra není celou dobu ideální, ale po většinu času bohatě stačí a divák je ve správný čas (večer:)) dostatečně připoután k obrazu a tématu. Konec je vcelku průhledný a filmu chybí výrazný moment, který by tomu dodal potřebnou třešničku na dortu, ale jinak dobře odvedená práce.(4.4.2010)

Tak trochu klasický béčkový horor místy až nudné scény, začátek je velmi zajimavý ale konec až velmi jednoduchý proto hodnotím ako průměr(7.6.2011)

Knihu jsem četl a musím říct, že režisér se snažil docela dobře držet knižního motivu. Konec sice nesedí přesně, ale i tak je film docela slušně natočen. Jestli se u tohoto ale má člověk bát, nevím, mě to děsivé moc nepřišlo. I tak bych to hodnotil jako lepší průměr!!!(5.4.2013)

• Dexies

Ani nevím co si mám myslet o tomto filmu ... příběh je dobrý, ale potenciál na kvalitní horor nebyl využit ... mírně podprůměrný film, který jsem viděl dvakrát a potřetí nemám zájem ... Carpenter má rozhodně na to, aby natočil o sto procent lepší film (v minulosti to již dokázal) ...(3.11.2013)

• kiki1

Stračka nejvyššího kalibru. Nikdy více. Horory se svítícíma očičkama prostě z hloubi duše nesnášim.(26.1.2014)

• andy60

Nic objevného. Takhle svítící oči už použili KISS v klipu I LOVE IT LOUD. Jeden večer to zaplácnout dokázalo, ale k slušnému průměru tomu kousek chybí.(1.4.2015)

• Indominus

Dívat se na to dát. Dobré to ale není.(24.7.2015)

Mně se film náhodou líbil, má solidní atmosféru a ty děti vypadají opravdu démonicky, především ta hlavní holčička. Zasloužené čtyři hvězdičky.(21.7.2018)

1 3 4 5 6 7 následující >>