poster

Městečko prokletých

 • USA

  Village of the Damned

 • Slovensko

  Mesto prekliatych

Horor / Sci-Fi

USA, 1995, 99 min

Komentáře uživatelů k filmu (128)

 • tron
  **

  Fuj to bolo. S heslom „najväčšiu slávu mám za sebou“ nakrútil John Carpenter neobyčajne lacným (finančne) a nepresvedčivým (všetko ostatné) dojmom pôsobiaci sci-fi horor. Ak bol celkový zastaralý vzhľad schválnosťou, nechápem tomu. Fakt to vyzerá ako sci-fi z 50. rokov, ale nie v dobrom, ale v zlom. Podľa mňa to ale zámer nebol; išlo proste len o to, že Carpenter je odpísaný a už nemá nič spoločné s majstrom, ktorý kedysi sekal kulty HALLOWEEN, HMLA a VLÁDCA TEMNÔT. Dávam až 40%, hoci sám neviem za čo vlastne, pretože zlovestná (ani žiadna iná) atmosféra v tomto mizernom filme neexistuje, scenár je plný pod-žánrových klišé a čo sa týka hereckých výkonov (Mark Hamill! Kirstie Alley! Linda Kozlowski! Christopher Reeve!) a záverečného "latexového bábätka", tak bez komentára. Radšej.(1.12.2006)

 • Aleki09
  ***

  Tak trochu klasický béčkový horor místy až nudné scény, začátek je velmi zajimavý ale konec až velmi jednoduchý proto hodnotím ako průměr(7.6.2011)

 • MaxDamage1
  ***

  Knihu jsem četl a musím říct, že režisér se snažil docela dobře držet knižního motivu. Konec sice nesedí přesně, ale i tak je film docela slušně natočen. Jestli se u tohoto ale má člověk bát, nevím, mě to děsivé moc nepřišlo. I tak bych to hodnotil jako lepší průměr!!!(5.4.2013)

 • Dexies
  **

  Ani nevím co si mám myslet o tomto filmu ... příběh je dobrý, ale potenciál na kvalitní horor nebyl využit ... mírně podprůměrný film, který jsem viděl dvakrát a potřetí nemám zájem ... Carpenter má rozhodně na to, aby natočil o sto procent lepší film (v minulosti to již dokázal) ...(3.11.2013)

 • kiki1
  odpad!

  Stračka nejvyššího kalibru. Nikdy více. Horory se svítícíma očičkama prostě z hloubi duše nesnášim.(26.1.2014)

 • andy60
  **

  Nic objevného. Takhle svítící oči už použili KISS v klipu I LOVE IT LOUD. Jeden večer to zaplácnout dokázalo, ale k slušnému průměru tomu kousek chybí.(1.4.2015)

 • Indominus
  *

  Dívat se na to dát. Dobré to ale není.(24.7.2015)

 • Rattlehead
  ****

  Mně se film náhodou líbil, má solidní atmosféru a ty děti vypadají opravdu démonicky, především ta hlavní holčička. Zasloužené čtyři hvězdičky.(21.7.2018)

1 3 4 5 6 7 následující >>
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace