Reklama

Reklama

Gekidžóban Cardcaptor Sakura

  • Japonsko 劇場版 カードキャプターさくら (více)

Obsahy(1)

Sakura Kinomoto je Card Captor. Chytá a používá magické karty, které stvořil kouzelník Clow Reed. Nyní Sakura vyhrála zájezd do Hong Kongu a vyráží tam spolu se svou nejlepší kamarádkou Tomoyo. Ta Sakuře vyrábí speciální oblečky, které nosí, když chytá karty. Dále cestuje se Syaoranem, který se většinou snaží chytit karty dříve než ona, a pak se svým bratrem a jeho spolužákem. Výlet do zahraničí však nebude poklidný, protože v Hong Kongu přebývá žena, která se touží pomstít Clow Reedovi a tím pádem i Sakuře, která po něm převzala nad kartami moc. (Kocicka)

(více)

Recenze (2)

Zíza 

všechny recenze uživatele

Na adviku v Sekci 3... skvělý prostředí, krásně mávala hůlčičkou, kostýmky zajímavý, konečnej boj byl v tu chvíli děsně ftipnej... asi kdybych na to koukala doma a sama, tak tomu možná dám míň, ale takhle to byl docela zážitek... třeba je seriál lepší, uvidim - posoudim :-D ()

Elenor 

všechny recenze uživatele

Je pravda, že na tenhle seriál musí být člověk (resp. anime otaku, co si budeme povídat) hodně pro-CLAMPově orientovaný. Taky Sakuru nesmí sledovat v angličtině, to je sebevražda. Díky americké invenci (prostě cenzuře) stala ze Sakury Kinomoto Sakura Avalon a to ještě nevíte všechno... Ale zpátky k japonské verzi: Je to neskutečně milý seriál, který je přes svou zdánlivou naivnost dokonale propracovaný a to jak scénář, tak postavy. Plus seriál podbarvuje neuvěřitelně příjemný hudební doprovod a i výtvarná stránka je odvedená na jedničku. _____________________________________________________________________ Jenom poopravím: seriál má 3 na sebe navazující řady, dohromady 70 epizod + 2 filmy a několik kratičkých speciálů. Dabing: Sakura: Sakura Tange, Yukito: Megumi Ogata, Touya: Tomokazu Seki, Tomoyo: Iwao Junko, Shaoran: Motoko Kumai, Kero-chan: Aya Hisakawa a další... ()

Reklama

Reklama