Osamelej matke štyroch detí sa v poslednom období veľmi nedarí. Po tom, ako dostane výpoveď zo zamestnania, sa rozhodne dokončiť si vysokú školu. Na štúdium však potrebuje 5 000 dolárov. Finančný problém jej chcú pomôcť vyriešiť jej deti účasťou v súťaži spevu, na ktorú ich pripravuje "Flash" Kendrick Bragg, bývalá rapová hviezda. Súťaž vyhrajú a on sa stane ich ochrancom i kamarátom... (oficiální text distributora)

Defaultovna

Ťažko hodnotiť niečo čo spadá do kategórie "nedeľné ráno na Markíze vyšperkované prapodivným dabingom" a úzkostlivo sa pridŕža všetkých možných klišé a šablón ktoré prináležia žánru rodinná komédia. Necítim sa kompetentná hodnotiť objektívne keďže zjavne nie som cieľová skupina. Jednu * dávam za to že som videla už aj väčšie blbosti. ()

carAnthony

Jeden z filmov môjho detstva - jednoduchý rodinný film na víkend - pre mňa úplne postačujúci a okúzlujúci - M.C. Hammer je skvelý a deti fakt otravné takže super - úplná blbovinka, no pre mňa jeden z nezabudnuteľných filmových zážitkov z detstva... Po rokoch som to viel opäť a stále ma to baví... 4* dávam preto, že si nemyslím že je to až taká sračka a zároveň trošku vylepšil to strašné hodnotenie! Inak //40%// ()