Správné styky (TV film)

Chuck Vinson

Paul Bernbaum

Richard Davis
  • Defaultovna

Ťažko hodnotiť niečo čo spadá do kategórie "nedeľné ráno na Markíze vyšperkované prapodivným dabingom" a úzkostlivo sa pridŕža všetkých možných klišé a šablón ktoré prináležia žánru rodinná komédia. Necítim sa kompetentná hodnotiť objektívne keďže zjavne nie som cieľová skupina. Jednu * dávam za to že som videla už aj väčšie blbosti.(10.7.2011)

• Baron Noktur

Priblblá blbosť ....(10.7.2011)

Jeden z filmov môjho detstva - jednoduchý rodinný film na víkend - pre mňa úplne postačujúci a okúzlujúci - M.C. Hammer je skvelý a deti fakt otravné takže super - úplná blbovinka, no pre mňa jeden z nezabudnuteľných filmových zážitkov z detstva... Po rokoch som to viel opäť a stále ma to baví... 4* dávam preto, že si nemyslím že je to až taká sračka a zároveň trošku vylepšil to strašné hodnotenie! Inak //40%//(25.7.2011)

• Kwaichi

Nevydarení pokus o objavenie nových hereckých talentov. Príbeh nezaujal, herecké výkony ešte menej.(10.7.2011)