Xing yuan

všechny plakáty

Dej filmu sa sústredí na postavu Oniona, ktorý v detstve oslepol a onemel. V dospelosti Onion pracuje v nemocnici, kde sa zaľúbi do sestričky Autumn. Jedného dňa pozve Onion Autumn na rande. Keď dievča súhlasí, je bez seba od radosti, zakopne však o kameň a zrazí ho auto. Následne sa dostáva do neba, kde „náhodou“ vyhrá jackpot, spočívajúci v možnosti vrátiť sa na zem na dobu piatich dní s tým, že ho nikto nespozná. Po návrate medzi ľudí sa Onion snaží prihovoriť k Autumn, ale tá ho nespoznáva a hlboko trúchli nad jeho smrťou. Keď mu už na tomto svete zostáva len pár hodín, snaží sa urobiť všetko, aby mohla Autumn byť šťastná. (ČSFD)

Shit

Příběh o dočasným návratu zemřelý osoby mezi živí, neni nic, co už by tu nebylo aspoň 10x, ale i přesto, že to prakticky nemá čim překvapit a schéma příběhu je jasný skoro od začátku, to je mile natočený, má to příjemnej soundtrack a jako hlavní tu je moje oblíbená Cecilia Cheung a sekunduje jí Richie Ren. ()

nash.

Je to milé jak už jen asijská romantika umí být, je to pohodové a laskavé, občas to umí být zábavné nebo krásně dojemné, má to řadu kouzelných momentů, hezkou hudbu a Cecilka je pěkná jako obrázek. Přesto tomu chybí jakási tajná přísada, kterou podobným filmům umí dát Japonsci nebo Korejci. Možná je to v místy dětinské naivitě, možná tím, že to občas herecky i dějově trošku "kodrcá". což však nic nemění na tom, že to byl dalšívelmi příjemný filmový zážitek. ()

Folpa

Hezky se odvíjející romantika se zajímavým příběhem a krásnou Cecilia Cheung v hlavní roli. A ta scéna s andělem... dokonalost. ()

Mkqp

Prostý filmeček o čisté lásce mezi zdravotní sestřičkou a jejím pacientem, která se naplní až po smrti jednoho z nich. Autumn je zdravotní sestřička pečující o slepého a němého Oniona, s nímž se dokáže nejvíce uvolnit. Jednoho dne ale Onion umře a ona si plně uvědomí své pravé city, jenž pro něj schovávala. Mezitím se Onion vrací na pět dní zpět mezi živé, aby mohl Autumn vyjádřit svou lásku k ní. Pro tuto pětidenní šanci má sice zrak i hlas v pořádku, ale háček je v tom, že ho nikdo nepoznává a on nemůže nikomu říci kdo doopravdy je. O proti Oiolairemu se mi první role “Cecilky“ líbila a smekám jak pěkně zahrála všechny emoce. ■ Velice se mi líbilo telefonování do rádia a zároveň něco k zamyšlení: Pohledem vlastníma očima budete chamtiví. Budete jí chtít vlastnit. Zkuste nevnímat očima. Klidně zavřete oči a poslouchejte srdce. Můžete vše vnímat jinak. Cítit krásu a štěstí se srdcem. Budete mít prostor na představivost. ()

Tyckin

Jako komedie to dost selhává (a nebo nemám pro ten hong-kongský humor prostě pochopení), jako romantický snímek na téma nevyřčené lásky a citů se na to celkem dívat dá (Cecilia už mne dříve oslovila ve snímku Failan), ač to celé zachraňuje převážně závěrečná část a působivý saxofon :-) ()

Martin741

ukecana cinska romanticka komedia. Ked toto sledujem , mam chut dat Marshallovej Pretty Woman maximalne hodnotenie   : 30 % ()

toma.baza

"Cibule" je slepý a němý. Bydlí v ústavu, kde se o něj stará sestřička Podzim. Vztah mezi nimi je něco víc než jen vztah mezi pacientem a sestřičkou. Ale nikdy si nic neprojevili. Jednoho dne Cibuli porazí auto a on umírá. V nebi se dozvídá, že vyhrál jackpot. Smí se na pět dnů vrátit zpátky na Zem, ale v jiném těle a nesmí nikomu říct, že je Cibule. ()

Oiolaire

Tak tady šel film bohužel úplně mimo mě, v podstatě jsem měl po celou dobu neodbytný pocit, že jsem se stal obětí jakési Hong-Kongské odpovědi na jihoamerické telenovely. Příběh bych s jistou dávkou sebezapření přetrpěl, nicméně to, co předvedli herci je jen těžko popsatelné. Přehrávání nejtěžšího kalibru v čele s panem "cibule", který mi přišel, spíše než slepý a němý, duševně zaostalý. Hvězdičku za Cecilii Cheung, přestože i v jejím případě jde asi zatím o nejslabší roli. ()

muti

dost silny pribeh o druhej sanci, aj ked kratkodobej. nikdy ju nevidel, avsak teraz ju ma moznost vdiet aj sa s nou rozpravat. avsak ona ho nespoznava, to je sucast dohody o posmrtnom navrate. film koli skvelej stopazi nestihne nudit a pribeh pekne odsypa. koniec je velmi emocionalny a krasna hudba este pritvrdzuje muziku. Cecilia Cheung v perfektnej forme, zdravotna sestra, ktoru by nik neodmietol. som velmi rad, ze sa ku mne tento filmik dostal! ()