Hobgoblins

Fantasy / Sci-Fi / Komedie / Horor

USA, 1988, 92 min

• Campbell

Rick Sloane je strašnej podivín co točí naschvál špatné filmy, at jde o tu strašnou blbost Vice academy která má tuším 5 nebo 6 dílů(ani jeden mě nebavil) nebo točí horory. Nebo spíše pokusy. Hobgoblins je jeho nejznámější film, a panečku je to strašná blbost. Příšery na který jsem se těšil se ukázaly jako totální hračky který občas otevřou pusu, ale aby běhaly to ne. A při tom nevypadaj vyloženě směšně nebo debilně. Kdyby bylo více snahy mohlo by z toho být další kvalitní béčko typu Critters. Co ale člověka nejvíce musí naštvat je hudba která je zkrátka neposlouchatelná. Jedná se o slabý film ale v některých momentech pobaví. Jsem zvědavý na dvojku.(30.12.2012)

• ondrula

No to zase bylo něco. Proč byly 80. léta taková ubohá doba? Hovnoblins.(16.9.2011)

• Brennos

Heh... tohle je sousto, inspirace dílem Edwarda D. Wooda Jr. naprosto zřejmá, jestli tahle stupidita nebyla chtěná, tak je mi líto režiséra... probůh, on si to i napsal... ale já se bavil. Znáte ty filmy, co jsou tak špatné, až jsou vlastně svým způsobem výborné? Tak tohle je ten případ. Nicméně trochu objektivity do výsledného hodnocení patří ;o)(9.3.2005)