Nastala chyba při přehrávání videa.
 • solskjaer
  *

  Už dlouho jsem neviděl něco tak strašně hollywoodského jako byl právě tento film. Laciné sentimentální klišé. Opravdu dlouho jsem se tak nesmál jako při sledování tohoto rádoby dojáku. Přitom šlo o hollywoodskou limonádu z které přímo čpilo to tuctovství a to ubohý hollywoodský pozlátko.Navíc Anne Heche zahrála naprosto tragicky a ta kapající slza, která ve vás měla evokovat ten soucit mě doslova nasr... Strašný. Otevřeně říkám strašný a upřímně , s tím kdo by dal tomuto filmu 5 hvězdiček, bych si na beton neměl co říct.(23.1.2005)

 • Slarque
  **

  Nechápu, proč je tenhle film soustavně vydáván za thriller, když jde o standardní melodrama, které si jen chvíli na thriller hraje. I když ve scéně, kde James Woods souhlasil s navrhovanou operací, jsem vážně přemýšlel, jestli si ze mne tvůrci filmu střílejí, nebo se snad snaží o komedii. Potenciál silného hereckého obsazení zůstal zcela nevyužit – všichni hrají to, co už dobře předvedli v jiných filmech. I proto si myslím, že si výsledek třetí hvězdičku nezaslouží.(22.1.2005)

 • lennyd
  **

  Nikdo si moc neuvědomuje, co by všechno dokázal udělat pro záchranu své rodiny. Ani John Q. Archibald, netuší, čeho je vlastně schopen - než jeho syn onemocní těžkou chorobou, které může zabránit jen a pouze transplantace srdce. Jenže ta není zadarmo, a zdravotní pojištění se na ni nevztahuje - a že by John, střídavě nezaměstnaný, dokázal našetřit statisíce dolarů? Ale když je člověk v úzkých, dokáže cokoliv - i když si sám uvědomuje, že to možná bude jeho vlastní konec... Herecké obsazení (Denzel Washington, Rober Duvall, Ray Liotta, Anne Heche, James Woods) a zajímavý námět slibovaly výbornou podívanou. Dokonce i první polovina filmů slibuje docela pěkné drama, které se ale záhy zvrtne v hodně nereálnou patlanici bez ladu a skladu. Je jasný, že se film snažil ukázat problémy současné společnosti, kdy peníze hýbou světem, ale řešení skrzevá únos nevinných asi taky nebude to pravé. Sice se Denzel Washington snažil vytáhnout film ze sraček svým hereckým uměním, ale na běhání po místnosti s pistolí v ruce není žádný velký umění. Na jedno podívání dobrý, ale znovu to vidět nemusím, pěkně děkuji...(20.1.2010)

 • Martin741
  ***

  Priemerny scenar o tom, ako otec /Denzel Washington/ urobi maximum, aby dostal synatora na listinu prijemcov organov. Osobne D. Washingtona ako herca uznavam, film zmyka divakove emocie jedna radost a ak sa najde citlivejsia dusa, tak aj vodopad slz by sa nasiel. Slusne, ale reziser Nick Cassavetes ma na viac. 69 %(15.5.2013)

 • JohnCZ
  ****

  Denzel Washington v jeho klasické roli milujícího tatíka, který pro dobro své rodiny udělá cokoli. Nesmírně sentimentální film natočený ve stylu, jaký dokážou jen Američani. Nechybí tomu ale ani napětí, ani dobré herecké výkony. Líbí se mi takový ten filmařský styl ještě z doznívajících 90. let, v jakém se současné filmy už nenatáčí.(21.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace