poster

Freejack

 • USA

  Freejack

 • Slovensko

  Freejack

 • Slovensko

  Živý po smrti

Akční / Sci-Fi / Thriller

USA, 1992, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • noriaki
  ***

  Stylové béčko kterých bylo devadesátkách požehnaně. Tohle je výjimečné zasazením do dystopické budoucnosti a Mickem Jaggerem v roli poskoka hlavního záporáka. Ani to nestačilo aby se přehouplo do klasik. Na vině bude hlavně vachrlatý scénář, který má k uvěřitelnosti a zajímavosti daleko. Film má úmorné necelé dvě hodiny, ale i tak si pomáhal zkratkami a ze světa roku 2009 neukázal kromě hypermoderně tvarovaných aut a prostředí městského gheta téměř nic. Kupodivu i přes svou rozvleklost skoro nenudí. Přísahal bych, že když jsem film viděl poprvé, hrál v něm Michael Dudikoff, ale on to byl Emilio Estevez. Asi mě zmátlo to unylé herectví. Mick Jagger ukázal, že by se před kamerou uživil, ale díru do světa by neudělal.(12.9.2019)

 • kaylin
  ***

  Celkem solidní sci-fi, které má velmi dobrý nástup, ale postupně se utápí samo v sobě a moc se snaží o to, aby byl závěr překvapující, což se až tak nedaří. Z hlediska akčního je to lepší, ale opět platí, že tohle má vrchol tak někdy v první polovině, pak už zájem diváka začne klesat a není už tolik o co stát.(30.10.2015)

 • choze
  ***

  Chybějící článek mezi ÚTĚKEM Z NEW YORKU a DEMOLITION MANEM. Nijak originální ani promyšlené, jinak ale solidně zábavné akční béčko. Emilia Esteveze mám rád, ale těžko mluvit o nějakém hereckém výkonu stejně jako u Micka Jaggera, i když ten aspoň dobře prodá pár svých vtipných hlášek. Dobrý nápad byla ta honička při které spolu lovec a uprchlík komunikovali a komentovali její průběh.(4.4.2005)

 • petaspur
  ***

  Bohatí lidé mají vždycky nějaké výhody. Takový pan McCandless není spokojen se svým zchátralým tělem a proto si objedná nové, do kterého zbývá nainstalovat pouze jeho vědomí. Na objednávku je tedy těsně před rozmáznutím o zeď z minulosti přeneseno vyhovující vysportované tělo závodníka Alexe Furlonga. Alex se však probere ještě před výměnou vědomí a nespokojen se svým osudem začíná prchat neznámým prostředím s charismaticky hláškujícím lovcem Vacendakem v zádech. Snímek mezi ostatními béčky počátku devadesátých let působil poměrně svěžím dojmem.(31.1.2009)

 • Z0oMb3E
  *

  Je rok 2010 a ja sledujem víziu budúcnosti z roku 1992 na rok 2009. Mick Jagger si to kalí na obrnenom transportéri cez ulice a mníška s brokovnicou v ruke privíta prišelca zo slovami "...nehovor mi sestra, sakra...". Ľudia si pochutnávajú na smažených potkanoch a strieľajú do seba len tak z dlhej chvíle. Poviem vám som rád, že sa táto vízia nenaplnila. Totálne odpadný! film bez nejakých ucelených myšlienok E.Estevez vyzerá celý film ako obliaty studenou vodou a Rene Russo nemám rád. Najpríjemnejšie prekvapenie za všetkých inak podpodpriemerných hereckých výkonoch podáva už spomínaný Mick Jagger. Hrôza strach a mizéria filmu sa na vás valí po celých 110 minút, a nakoniec si poviete, tích 110 minút mi už nikto nevráti a ja som ich zbytočne premrhal. Ja vám vravím HA!, ja som ho nedopozeral. Hviezdu dávam za snahu a veľký podiel na nej má práve Mick Jagger.(18.4.2010)

 • - Keď Alex (Emilio Estevez) uteká po návšteve starého bytu Julie (Rene Russo), digitálny bilboard "Welcome to New York" ukazuje, že je štvrtok 23.11.2009. Tento deň však vyšiel na pondelok. (beso74)

 • - Zábery z automobilových pretekov boli natáčané na Road Atlanta za použitia vozidiel typu Formula Atlantic. (beso74)

 • - Juliu mala pôvodne hrať Linda Fiorentino, bola však nahradená herečkou Rene Russo. (beso74)