Američan Max Rivers (Dale "Apollo" Cook) je na Filipínách nespravedlivě obviněn ze zabití a odsouzen k odnětí svobody v obávané věznici. Zkorumpovaný správce Collantes se pokouší Riverse, přeborníka v kickboxu, přemluvit, aby se zúčastnil zápasu o velké peníze. Když Rivers odmítá, správce začne pomocí nelidského zacházení, nátlaku a fyzického násilí přesvědčovat amerického šampiona o výhodách spolupráce s vedením věznice. Aby vyvázl z pekla za mřížemi, rozhodne se Rivers k útěku, při kterém mu pomáhá jeho americká právní zástupkyně Linda Conroyová. Collantes se však nemíní vzdát dvou milionů dolarů, které mu může Riversův zápas v krvavém ringu vynést. (UncleHugo)

LION-MR.T

Lepší než jednička,už co se choreografie bojových scén týče. Dale "Apollo"Cook se svým novým sestřihem mi furt připomínal Jeffa Wincofta a svými dobrými souboji jsem ho tam jakoby furt viděl. Tvůrcům došla inspirace,už v půlce tak se to zvrhlo jen na přestelkový film doplněn nějakým tím kratším soubojem. Nejlepší byl stejně ten kuchař vě věznicic Nick Nicolson,který dělal i casting do filmu a zahrál si také ve Věčné pěsti také s Dalem a opět pronesl větu,tedy pokud se nejadnalo o náhodou schodu dabingu. "Kurva život." Ale v tomhle filmu měl lepší hlášky. "Zkurvený svině všechny vás pozabíjím. Kurva prdel..." Sorry lidi,mě tohle stačí bohatě. ()