Světová teta Velvet

International Velvet

Drama / Rodinný / Sportovní

USA, 1978, 127 min

Sarah odjíždí do Anglie, svého nového domova, a za koňmi, které tolik miluje..... Hezký a příjemný snímek. Námět - Enid Bagnold. Scénář - Bryan Forbes. Produkce - Bryan Forbes a John L. Hargreaves. Kamera - Tony Imi.(2.8.2011)

On je to celkem obyčejný film o tom, jak se dívka dostane k něčemu, co ji baví, jde si za svým snem a nakonec i dokáže něco velkého přesto, že ve svém živote utrpěla velkou ztrátu. Ale díky tomu, že jsou tu herci jako Christopher Plummer, který je tu krásně zábavný, a Anthony Hopkins, který je prostě dobrý, dá se to snést.(26.4.2017)

• mandes

rozpočet : ? tržby americke : $7,009,238(31.5.2008)

• Martin741

Taka cira pohodovka, ba dokonca az artovy film, chyba vyraznejsi dej, ale to mne ako jeblemu pozerskemu artovemu picusovi, co miluje artove filmy vobec nevadi. Abych nasral verbala, lebo ten evidentne neznasa "artove hnedopichy". Artovy hnedopich sice som, a obcas mam aj rad filmovu cervenu knihovnu ale rozhodne nejsem vystudovany filmovy teoretik -elitar. Od tych co najdalej. Oddych z toho sala na kilometre, obycajne dialogy prevladaju, no a ja milujem art - cize obcas som schopny otvorit ten poklop zumpy a hladat to hovno, ktore mi je sympatickejsie, pripadne menej smrdi. Tak tu som bol po otvoreni maximalne spokojny : 77 %(7.10.2017)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $7,009,238Tržby Celosvetovo $-(16.8.2009)