poster

Uctívači temnot

 • USA

  Calling, The

Horor / Thriller

USA / Německo, 2000, 89 min

Komentáře uživatelů k filmu (8)

 • Morholt
  ****

  Variace na omenovské téma, která mě kupodivu dokázala bavit. Solidní pošmournou atmosféru doplňovali protivný chlapeček a Laura Harris, která se kdovíproč pořád motá jen kolem béčkových projektů. Příjemné překvápko. 70%(23.5.2012)

 • lennyd
  **

  Kristie (Laura Harris) otěhotní během divokého sexu při svatební noci. Ze samotného aktu si moc nepamatuje, snad jen že to bylo pod širým nebem u podivné skály. Ale to není důležité, protože se jí narodí zdravý syn, Dylan. Ale už od malička provázeji Dylana zvláštní okolnosti - sousedovic syn je zavražděn, domácí miláček křeček zemře nabodnutý na plotě, neznámá žena spáchá sebevraždu skokem na jejich auto. Kristie začíná být přesvědčena, že její syn je znovuvtělením samotného ďábla... Film by se klidně mohl jmenovat Omen 5 (nebo kolik bylo vlastně pokračování legendárního Omenu), protože jde v principu nachlup o to stejné. Dítě, vtělení Satana, rodič který proti němu (marně) bojuje až do neutěšeného konce. Uctívači temnot jsou navíc velmi slabým následovníkem, protože jsem se po většinu času úspěšně nudil - a probral mne snad jen docela zajímavý konec...(8.12.2012)

 • Koskakoska
  ***

  .. skvělé pošmůrné hororové atmo, takové mám rád, spokojenost na 69%(9.3.2012)

 • moviepill
  ****

  Nie je to síce skvost, ale príjemne som sa bavil. No, teda, "príjemne". Ide totiž o chlapca, ktorý má viac-menej vražedné sklony. Ak nič iné, tak už len ten malý (Alex Roe Brown http://www.teenidols4you.com/picture/281/412/alex_brown.html) to slušne zahral. Ide z neho strach brrr...(22.9.2008)

 • spawnxp
  ***

  Moje oblíbená Laura Harris (Fakulta, 1998) ! Tak za tu dva body. Jinak občas dobrá kamera ale hlavně nuda...(10.1.2012)

 • Monellito
  ***

  Nakonec to byl dobrý film. Zasloužené 3 hvězdičky.(26.3.2017)

 • jeni013
  odpad!

  Stejný horor a thriller jako každý díl Stefanie nebo Doktor z Hor. A co hůř, tomuhle se nedá ani vysmát...(17.11.2011)

 • BigJohn02
  ***

  Příjemná variace na Omen říznutá Rosemary's Baby s přitažlivou Laurou Harris. Nic extra nového, spratek protivnej jak únorová činže, ale celkově koukatelné..(26.8.2018)