Nekecej a pádluj!

Without a Paddle

Komedie / Dobrodružný / Mysteriózní

USA / Nový Zéland, 2004, 95 min

• gutshoter

Ale tak jó. Já v tom žádnou záhadu nenašel, takže nevím, co je na tom mysteriózního... Komedie je to sice podprůměrná, často trapná tak nějak po americku, ovšem jedna z mála dvouhvězdičkových, které jsem viděl vícekrát než jednou. Na dobrou, sladkou, suchou noc výběr nezavrženíhodný - při dobré vůli.(17.6.2013)

• lennyd

Když byli ještě malí kluci, slíbili si, že až vyrostou, vydají se najít poklad ztraceného D.B. Coopera, který se svým letadlem spadl kdesi uprostřed lesů. Až smrt jednoho z nich způsobí, že si na dávný slib vzpomenou a vydají sE bájný poklad hledat. Tom (Dax Shepard), Jerry (Mather Lillard) a Dan (Seth Green) - dneska již dospělí muži (ehm) se vrací do dětských let a vyráží do lesů, což jim, jako městským osobách přináší nečekané zážitky (setkání s medvědem, pašeráci drog, apod)... Asi to měla být vtipná komedie, ale nějak to na mně nepůsobilo. Sice pár dobrý vtipů (asi dva) tam bylo, ale zbytek šel někam mimo. Autoři do filmu naplácali co jim zrovna na mysl přišlo, takže celek působí jako pěkná splácanina. Ani jeden z hlavních představitelů není žádný oskarový talent (minimálně tady), ale Lillarda mám vcelku rád, a zde mi přišel tak nějak nejlepší...(16.9.2008)

Průměrná americká komedie s partičkou (ne)sympatických blbů. Zapamatoval jsem si z toho jen sexy hipísačky žijící na stromě, z nichž jedna si neholí nohy a má je jako bigfoot a potom nezapomenutelnou scénu v hořícím konopném poli s nejlepší matrixovskou parodií všech dob. Za řeč stojí snad ještě výstup zarostlého Burta Reynoldse.(24.5.2015)

Hodnotenia nič moc,ale seru na vás!!!! U mňa tato komédia patrí,do mojich najobľúbenejších.Traja kamarátí si vyrazia na veľké dobrodružstvo,a bude naozaj veľké.Prečo sa vyzúvaš?Bosí lepšie utekám.Ale medvedici neujdeš?Já nemusím ujsť medvedici ale len vám,pre niekoho trápne fóry ale pre mňa skvelé.A keď utekali cez tu marihuanovú plantáž,a ten napodobnil Metrix,tá scénka sa ujme všade.Parádne som sa bavil od začiatku až do konca.(2.1.2014)

Film, který je určitě nedoceněný a zajisté by si zasloužil červené hodnocení. Film má všechno, romantiku, dobrodružství, humor, zamyšlení, akci... všechno. Na filmu jsem vyrůstal a vždy se u toho smál. Tyhle vtípky typu "koukejte se mu do očí... to je medvěd !" nebo "ten domeček se nějak zmenšil. Je pořád stejně velký" mě vždycky rozesmějou. Prostě příjemný film, na který se můžete podívat za jakékoli situace... 100%.(29.5.2018)

• - Dax Shepard, Seth Green, a Matthew Lillard točili většinu nebezpečných scén bez pomoci kaskadérů. (D3VIL)

• - Natáčení probíhalo ve Wellingtonu a na Novém Zélandu. (WolfR)

• - Během jízdy trojice hrdinů loďkou má v jednom záběru Dan (Seth Green) klobouk a v dalším zase ne. (Mr.Hudson)