Nekecej a pádluj!

Without a Paddle

Nekecaj a pádluj!

Komedie / Dobrodružný / Mysteriózní

USA / Nový Zéland, 2004, 95 min

Nečakane podarená komédia s trochu hrubším humorom (od fekálnych nechutností je ale na míle vzdialená, i keď sa tu hádže hovnami). Hodina a pol ubehla veľmi príjemne, na mnohých miestach som sa fakt nasmial šialeným situáciám, do ktorých sa trojica hrdinov neustále dostávala (eskapády s medveďom vládnu). Prekvapujem sám seba a dávam štyri hviezdy. 7/10(29.11.2016)

Klasicský "béčkový" film. Úvod filmu nebyl špatný, po uvedení hlavních postav, se dostalo zvratu, že jedna z nich zemřela. To navodilo na hlavní příběh- Mrtvý kamrád po sobě zanechal mapu pro poklad D.B. Coopera. Tři třicetiletí kluci z bejvalý partu, se rozhodli a dali slib že najdou legendární poklad. Z cestu pro poklad se stala z filmu už komedie na plný obrátky. Celkem vtipné scény s medvědicí, s dvěma potrhlými pěstiteli marihuany nebo dvěma naturálníma holkama žíjícíma v lese, nebyly špatné, ale něco jim scházelo. Co taky čekat od průměrného filmu. Co zvedlo film byly krásné záběry na scenérii amerických lesů. Nekecej a pádluj mě celkem slušně pobavilo, i když přes řadu nedodělávek a celkem ujetého příběhu stala trochu lepší dobrodružná komedie.|60%|(21.8.2007)

Dobrodružství na hranici roztomilosti a blbosti. Něco se povedlo, něco ne. Ovšem nelze této komedii upřít fakt, že nenudí a díky "solidním" hercům (a možná i zajímavé chemii) je to snesitelná podívaná, která neurazí, nesnaží se spasit svět a jde jí zkrátka jen o to, aby zpříjemnila jedno sychravé úterní odpoledne - a celkem se jí to snad i daří. Takže - vypnout mozek, pustit na blint - a možná se dočkáte tak jako já mírně nadsazených *** hvězdiček.(20.8.2007)

Zábavný letní film o trojici přátel, kteří se vydávají po smrti čtvrtého přítele po stopách pokladu, při jehož pátrání zažijí mnohá dobrodružství, jako např. pád 30ti metrovým vodopádem, spálení pole s konopím a útěk před jeho překupníky, setkají se s medvědicí, lesními ženami i zarostlým zálesákem. Pohodový film s mladými herci je plný vtipné kaše a podařených scén.(9.2.2006)

Tři kamarádi v divočině hledající nějaký poklad a proti nim dva burani. Opět neoriginální námět tentokrát s mladými lidmi. Komediální prvky jsou lehké a nenásilné, takže se jedná o běžnou nenáročnou komedii, která pobaví a neurazí. Pro mladé je to i jistá inspirace. Existuje i jiná zábava, než sedět doma u videoher. V zábavě se tu rozhodně netlačí na pylu, takže ne každého tento snímek nadchne. Pro mne je lepší průměr.(15.7.2014)

• - Ve scéně, kdy hlavní hrdiny napadne medvěd, si Jerry (Matthew Lillard) sundavá boty, aby běžel rychleji. Když však utíkají, je vidět, že má Jerry boty stále na nohou. (Mr.Hudson)

• - Danovo vyzvánění na mobilu je melodie ze série Indiana Jones. (D3VIL)

• - Dax Shepard, Seth Green, a Matthew Lillard točili většinu nebezpečných scén bez pomoci kaskadérů. (D3VIL)