poster

Zorro: Tajemná tvář

 • USA

  The Mask of Zorro

 • Německo

  Die Maske des Zorro

 • Slovensko

  Zorro: Tajomná tvár

Dobrodružný / Akční / Drama / Romantický

USA / Německo, 1998, 130 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • fantoci
  ****

  Jestli milujete Antonia a Katherin tak tohle je film pro vás. Vždyť i Hopkins v něm zahrál výbornou roli a o některých bojových scénách nemluvím jen proto, že šermu moc nerozumím. Kluci jestli se chcete naučit jak slíknout holku jediným mávnutím kordu tak se podívejte jak to dělá profík.Varuju jen na okraj že zkoušet to musíte na figurýně.Mám rád scénu kde nafoukaný mladíček hodlá seskočit ze střechy přímo na svého koně ale ten mu v poslední chvíli dvěma kroky dopřeje pád na tvrdou kalifornskou půdu:)Nepřijdete ani o klasická zetka na košilích stěnách a podobně.(18.3.2007)

 • Martin741
  ****

  Reziser Martin Campbell po bondovke Golden Eye s Pierce Brosnanom sa rozhodol natocit tento krasny film. Filmu vladnu vyborni herci, z ktorych hlavnu pozornost na seba strhava Hopkins, ale sekundovat mu stihaju aj krasna Catherine Zeta-Jones a Antonio Banderas /A to Banderasa mam osobne na haku ....../. Bombasticka vyprava, vyborne akcne sceny, dialogy a zrucna reziserska ruka M. Campbella zaistuju filmu 89 %(15.5.2013)

 • Fiftis
  *

  Hoci snímka obsahuje mnohé atribúty dobrého dobrodružného filmu a v podstate mu okrem stopáže nemám veľmi čo vytknúť, v mojich očiach jednoducho nemá tú šťavu, aby som mu mohol dať viac. Veľmi ma tento snímok nezaujal a dá sa na neho pozerať len sťažka, ale keď nič iné nieje v televízore, aspoň sa na takéto filmy dá dívať kvôli pekným herečkám, čo je fajn. A v tomto je to konkrétne Catherine Zeta-Jones v najlepších rokoch.(18.1.2015)

 • lamps
  ****

  Zábava pro celou rodinu, výtečně obsazená i ozvučená, Campbellovsky tradičně svižná a atmosférická. Banderas je sympaťák každým coulem a částečně komediální poloha mu skvěle sedí, Hopkins je jistota všech jistot a navrch přenádherná Catherine Zeta-Jones, která by měla na svou krásu nosit zbrojní pas. Navíc scénář potěší využitím originálního prostředí, byť jsem s přibývajícími minutami a každým dalším úsměvným kaskadérským kouskem více a více očekával, kdy se na place objeví Old Shatterhand a vypráší Zorra svou neomylnou muškou.... No, naštěstí (nebo bohužel?) se tak nestalo ;) 80%(30.4.2011)

 • honajz
  ***

  Trochu mi vadí prvoplánovost tohoto prvního filmu s Banderasem, a i když charisma Hopkinse mnohé vyvažuje, nelze nevidět chudý scénář, jehož směřování a vyznění vám bude hned jasné, takže zde se žádné překvapení nekoná. Ale jinak je to sem tam dobrá zábava s dobrou kamerou, pár slušnými hláškami i akcemi.(8.6.2014)

 • - Antonio Banderas pôvodne odmietol rolu Zorra, kvôli pretrvávajúcim problémom s chrbticou. Nakoniec však podstúpil laserovú operáciu, ktorá ho zbavila bolesti, a rolu prijal. (HelenOfTroy)

 • - Robert Rodriguez, který měl původně film režírovat, navrhl do role Alejandra Murrieta Antonia Banderase. (Terva)

 • - Kapitán Harrison Love (Matt Letscher) se ve filmu ohání revolverou zbraní nesoucí název Colt Patterson 36 Caliber. (Skyfall)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace